Wpis z mikrobloga

Witam, chodzę do Liceum na profil mat-fiz-Inf, lecz w praktyce albo mat-fiz, albo Mat-Inf, i własnie z tym mam problem, borykam się z decyzją zmiany rozszerzenia na informatykę z fizyki, gdyż jest to bliższe moim zainteresowaniom, a to co mamy na podstawie, to kabaret. Lecz tu mam kilka "ale".

1. Musiałbym nadrobić fizykę podstawowa, pol roku nauki
2. Boje się, że jest tam na zasadzie, wyjebongo, Cs grany cała lekcje, ponieważ większość osób poszła tam, by nie mieć rozszerzonej fizyki. Z tego co dowiedziałem się, to tak nie jest, ale nie wiem ile w tym prawdy
3. Studia, nauczycielka fizyki, jak i nauczyciel od rozszerzenia z informatyki, mówią, że po fizyce będę miał większy wybór na studiach, nawet na kierunkach informatycznych
4. Jeśli zmienię zdanie, dużo trudniej będzie mi wrócić na fizykę

Tymczasowo myślałem, żeby przychodzić na 1 z 2 lekcji rozszerzonej Informatyki (to będzie po moich lekcjach) i popatrzeć co i jak. Na jednej już byłem, i pan nawet przyznał że jestem poza materiałem/programem, lecz wtedy były tylko 4 osoby ze mną włącznie, więc raczej nie zobaczyłem tego co się tam dzieje normalnie

#licbaza
  • 4
@izkYT: niby prawda, ale z wiedzą z szkoły czuje się bardziej pewnie, możemy zajmować się tematami których normalnie sam bym nie podjął, chyba że mówisz o nauce z książki np takiej jak oni mają