Wpis z mikrobloga

Jaki odkurzacz premium wybrać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
➡️Wg mnie najlepszy stosunek cena/jakość daje Xiaomi Viomi V2 Pro
Tylko 359.99 (1380zł) z dostawą z Europy

-----------------------------------------
➡️Śledź mój tag #sebeksspoleca i Moje recenzje  ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-----------------------------------------

Xiaomi Viomi V2 Pro
359.99$
▶️ flash sale
Dostawa z Niemiec kurier za darmo

Jakiś czas temu stanąłem przed zadaniem zakupu bardzo dobrego robota sprzątającego z mopem dla członka rodziny. Do max 1500zł.
Sam mam od ponad 7 m-cy Roborocka s6 i polecam każdemu. Ale kosztuje 500$ czyli ponad 1900zł.

Szukając robota bralismy pod uwagę cenę i oferowane funkcje. Musiał być mop (do ścierania odbitych łapek pieska) i wysokość max ok 10cm, żeby wjechał pod wszystkie szafki. Preferowane wygodne funkcje w app czyli podział na pokoje.

Roborock S6 był za drogi, więc odpadł na początku. Rozważaliśmy Roborocka s50, 360 s7 i Viomi V2 Pro, które mieszczą się w budżecie.

Roborock s50 jest już jednak starym modelem z gorszymi algorytmami. Jeździ gorzej od nowych modeli. Dopiero na dniach dostał po aktualizacji podział na pokoje. Jest głośniejszy i ma słabego mopa.

Kolejny robot 360 s7, to odkurzacz który sam mialem i był fajny. Ma podział na pokoje, jest cichy i mądrze jeździ. Ale miał słabsza baterię i jest wyższy od robotów Xiaomi. Nie wjechałby pod wszystkie meble.

No i został Xiaomi Viomi V2. Ma podział na pokoje i strefy zakazane w aplikacji. Bardzo dobre algorytmy i cichą pracę. Nowatorski i bardzo skuteczny sposób mopowania (jazda przód tył). I jego wybraliśmy.

Teraz, po 3 miesiącach użytkowania mogę stwierdzić, że to bym strzał w dziesiątkę. Jestem pod wrażeniem tego robota. Zwłaszcza tego jak jeździ. Ma swietne algorytmy jazdy. No i cicho sprzata. Do tego chyba najlepszy mop ze wszystkich odkurzaczy. Ma nietypowy styl jazdy w trakcie mopowania (na taką jodełkę) dzięki czemu myje podłogę bardzo skutecznie. Dodatkowo jest elektroniczna kontrola ilości wody podawanej do mopa. Viomi V2 Pro posiada też bardzo wygodne funkcje w aplikacji jak podział na pokoje, strefy zakazane itp. To jest prawdziwy Pro. Nie odstaje od mojego Roborocka s6 za 500$, a kosztuje dużo dużo mniej. Polecam.

Cenowo najtańszy jest Roborock s50 i jest naprawde dobrym sprawdzonym robotem. Ale ma kilka mankamentów. A jak szukamy robota na kilka lat to lepiej dopłacić kilkanaście dolarów i mieć idealne dla siebie urządzenie. Takim jest wg mnie Viomi V2 Pro. A 359.99$ czyli ok 1380zł z dostawą z Europy to świetna okazja.

➡️Pełna recenzja w tym moim poście

Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gearbest #xiaomi #viomi #viomiv2pro #roborocks6 #mirobot #itemyzchin #chinskiecuda #sebeksspoleca
#chinskierecenzje

sebekss - Jaki odkurzacz premium wybrać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
➡️Wg mnie najlepszy stosunek ce...

źródło: comment_15836938540vOSTnaXRvXn5Y8onveRdN.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@sebekss: Ja po miesiącu od zakupu zostałem z niesprawnym odkurzaczem Viomi, brakiem gwarancji i brakiem jakichkolwiek części zamiennych do tego złomu... więc nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Acha, dodatkowym "atutem" jest całkowity brak jakichkolwiek aktualizacji softu i przez to słaba funkcjonalność... Roborock przebija go praktycznie we wszystkim: lepsza jakość wykonania, mniejsza awaryjność, gwarancja i serwis w PL, wysoka dostępność części zamiennych i akcesoriów, rozbudowany i czesto
  • Odpowiedz