Wpis z mikrobloga

Przeżyłem śmierć rodziców, patologię w domu, biedę i żyłem na wsi. Biore ssri na lęki i depresję. A pomimo to mam znajomych, dziewczynę i papierek z uniwerka. I nic tak bardzo nie denerwuje mnie jak tag przegryw, nie wszyscy bo pewnie wielu jest tam co ma naprawdę problemy jak choroby, próby samobójcze albo nieszczęśliwe wypadki. Tylko że większość ludzi tam pisze jakieś rzeczy o złych normikach , polkach a nawet wsi obwiniając ich o swój los. Te problemy o których piszą są wręcz śmieszne dla prawdziwych przegrywów, bo czym jest bycie prawiczkiem do oglądania umierajacej matki. Albo chore teorie typu blackpill głoszone przez ludzi nie mających pojęcia o związkach i życiu. Jest to doskonałe wytłumaczenie swojego lenistwa, głupoty i czesto toksycznego charakteru. Smuci mnie jedynie to że wielu ludzi będących w dołku i potrzebie uwierzy w te brednie.
#przegryw #takaprawda #blackpill #depresja #zwiazki
  • 54
  • Odpowiedz
ównie dobrze można napisać - brzydki #!$%@? piwniczak nie może znaleźć dziewczyny bo z żadną nawet nie próbuje rozmawiać :OOO


@Tramad0l: Tego nie wiesz.

A typ mi wygląda na "Moja depresja i problemy są najmojsze, ty udajesz idź pobiegaj xDDD"

życie nie jest takie proste jak się wam wydaje z waszego #!$%@? normickiego punktu widzenia.
  • Odpowiedz
@George_Constanza: @kamil150794: @Xvenowski: Dokładnie, najgorsze co może być to porównywanki '' ja mam gorzej niż ty, i tamten'', jest wiele rzeczy czynników które powodują przegrywanie
brak urody ( brzydota), niski wzrost... w mieście można przegrywać i na wsi można
Ja nigdy nie p$&doliłem że mam najgorzej na świecie a reszta to nie ma racji, poprostu często piszę o wsi bo żyje w niej, znam ją, i
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: Typie, ale nie bądź takim egoistą. Mógłbym powiedzieć że twoje problemy są niczym przy problemach jakiegoś Bambo z Afryki które urodził się w lepiance z gówna, nigdy nie chodził do szkoły, ma 12 rodziceństwa, od 6 roku życia musi zapieprzać w kopalni kobaltu, mydło i ciepłą wodę widzi raz do roku, a o opiekę medyczną to widział tylko w telewizji u wodza wioski. Mówienie że czyjeś problemy są niczym
  • Odpowiedz
@zsokiemowocowym: A ile masz lat co?

Jak sie jeszcze uczysz to rente dostaniesz ... a ten oszołom narzeka jeszcze.

Sam mówisz że patologia i w ogóle, dla niektórych to jest zbawienie bo i tak odcinają się całkowicie od toksycznych #!$%@?ów rodziców więc tak jak by dla nich umarli. No i popatrz, co człowiek to inaczej to wygląda, ale za głupi jesteś żeby sam na to wpaść.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet @George_Constanza:

A typ mi wygląda na "Moja depresja i problemy są najmojsze, ty udajesz idź pobiegaj xDDD"


Ja krytykuję ludzi którzy obwiniają wszystko tylko nie siebie o swój los. Nie odmawiam nikomu bycia pokrzywdzonym nawet z malych powodów, bo będąc nastolatkiem odrzucenie może na prawdę boleć ale chcę zwrócić uwagę, ze są tu ludzie na tym tagu będących w o wiele gorszej sytuacji a pomimo to robią swoje
  • Odpowiedz