Wpis z mikrobloga

Boli mnie, że pamiętam o każdym dniu chłopaka, a mój chłopak nie wysilił się na przyjechanie czy nawet telefoniczne złożenie życzeń, tylko napisał mi jedną linijkę na messengerze, tak jak i pozostali koledzy. Ja się zawsze sram i do niego przyjeżdżam z prezentem, a on nie miał dzisiaj potrzeby ruszyć dupy i woli spotkać się w poniedziałek. Jak zapytałam dlaczego bardziej w poniedziałek(łącznie z dzisiaj ma cały tydzień wolny) niż dzisiaj, to odparł, że ma ochotę porobić swoje rzeczy, bo lubi w niedzielę siedzieć w domu, no super koleś tylko, że raz na 52 tygodnie nic się nie stanie chyba jak przyjedziesz do mnie z jednym tulipanem.
Pamiętajcie o swoich kobietkach niebiescy, to niewiele wysiłku Was kosztuje, a sprawicie im dużą radość.

#anonimowemirkowyznania #logikarozowychpaskow #zwiazki #dzienkobiet #feels
  • 36
  • Odpowiedz
@poisonandwine: Ja uważam, że swoją kobietę powinno się szanować cały rok, a nie w jedno święto w roku stawać na głowie. I kobiety też nie powinny tak wielkiej wagi do tego przywiązywać, żeby akurat w ten dzień pamiętać i obsypywać prezentami.
  • Odpowiedz
@poisonandwine lobuz kocha mocniej? Właśnie dlatego nie warto się starać dla was bo on jest dowodem na to że jak traktuje sie was jak śmieć to jesteście zadowolone i starcie się. Jakby był on aktywny i starający się to byś go zostawiła. A tak? Ma #!$%@? i ty się starasz xD
  • Odpowiedz
pamiętam o każdym dniu chłopaka


@poisonandwine: Nie znam ani jednego chłopaka, którego ten dzień by choć trochę obchodził. Sztuczne święto tak samo jak i dzisiejsze. Jedyny powód dla którego się oburzasz, to napis "dzień kobiet" pod dzisiejszą cyferką w kalendarzu i fakt, że dałaś sobie wmówić, że coś Ci się z tego powodu należy. Czy 8 i 9 marca naprawdę czymś się dla Ciebie różnią?
  • Odpowiedz
@poisonandwine: ale mimo tych niedogodności i tak sama przyjedziesz do niego z gumkami i opierdzielisz mu berło, wskoczysz na bolca xd a gościa, którego to wszystko by obchodziło byś zlewała.
Tutaj zbierasz tylko atencję wyżalając się. Maan normalnie podręcznikowy przykład ;p
  • Odpowiedz
@NapBukaj

>Ja bym pamiętał raz na 52 tygodnie o dniu kobiet tak samo jak o walentynkach, imieninach, urodzinach, rocznicy poznania, rocznicy pierwszego pocałunku i dniu wiosny raz na 52 tygodnie.


no i właśnie dlatego nie ruchasz, paradoksalnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poisonandwine: czas założyć konto na tinder :p

Ja wolę komuś dawać niż dostawać i nie lubię obchodzić np swoich urodzin nie wspominając o tych sztucznych dniach chłopaka etc
  • Odpowiedz