Wpis z mikrobloga

Boli mnie, że pamiętam o każdym dniu chłopaka, a mój chłopak nie wysilił się na przyjechanie czy nawet telefoniczne złożenie życzeń, tylko napisał mi jedną linijkę na messengerze, tak jak i pozostali koledzy. Ja się zawsze sram i do niego przyjeżdżam z prezentem, a on nie miał dzisiaj potrzeby ruszyć dupy i woli spotkać się w poniedziałek. Jak zapytałam dlaczego bardziej w poniedziałek(łącznie z dzisiaj ma cały tydzień wolny) niż dzisiaj, to odparł, że ma ochotę porobić swoje rzeczy, bo lubi w niedzielę siedzieć w domu, no super koleś tylko, że raz na 52 tygodnie nic się nie stanie chyba jak przyjedziesz do mnie z jednym tulipanem.
Pamiętajcie o swoich kobietkach niebiescy, to niewiele wysiłku Was kosztuje, a sprawicie im dużą radość.

#anonimowemirkowyznania #logikarozowychpaskow #zwiazki #dzienkobiet #feels
  • 36
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@poisonandwine: Takiego sobie wybrałaś i skoro z nim nadal jesteś to nic takiego. Mimo to wszystkiego najlepszego z okazji dna kobiet ()
  • Odpowiedz
@poisonandwine: ale pytanie teraz takie, czy on obchodzi te święta chłopaka itp? Bo ja mam podobne podejście, ale nie świętuje niczego, ani żadnych dni chłopaka, ani urodzin ani imienin. Nie wymagam też świętowania tego od innych, nawet mówię wprost żeby nie świętować. Tak samo nie świętuje dnia kobiet i całej reszty.
  • Odpowiedz