Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że przyjdzie ten czas. Od kilku lat byłem tylko obserwatorem tego co w Uniwersum się dzieje. Ludzi komentujących na bieżąco naszych Aktorów uważałem za co najmniej śmiesznych życiowych nieudaczników. Do pewnego dnia tak było, kiedy coś mnie tknęło (nawet nie wiem co), że wewnętrznie pragnę wejść na nowy poziom uczestnictwa w tym bożym dziele. Najpierw rejestracja a teraz pierwszy wpis. Sporo się naczytałem, żeby wiedzieć, że jestem tutaj "zielonką" czyli kimś w rodzaju człowieka gorszego sortu, czyli w opinii doświadczonych nic niewiedzącym debilem. Wiem, że będę cierpiał tak jak Jezus Chrystus a może nawet jak Pan Nasz Knur, ale podejmuję to ryzyko! Dziękuję wszystkim za zrozumienie jeżeli kiedyś coś napiszę niebożego i nieokuratnego. Z drugiej strony chciałem Was wszystkich Kochani Moi powitać. #kononowicz #patostreamy
  • 15
@matador74 @KNOUDI: Dokładnie, jako wierny fan "Ojca Chrzestnego" wiedziałem, że właśnie tam znajdę najbardziej reprezentatywny nick.

Salvatore Tessio - człowiek, który przez całe życie był porządny względem swojej "rodziny", ale do pewnego momentu, kiedy to dla własnych korzyści okazał się zdrajcą i konfidentem.

Czy nie ma tutaj podobieństw? Wzloty i upadki bohaterów, wewnętrzne rozterki, zdrady i tak dalej, i tak dalej.