Wpis z mikrobloga

Drodzy Mirkowie i Mirabelki,

Jest pewna sprawa, która może zainteresować szczególnie mieszkańców Lublina i/lub okolic. Chodzi o klinikę Pure Clinic, która w perfidny sposób stosuje fake konta w swoich opiniach i komentarzach na Facebooku. Jakiś rok temu zgłosiłam jedno z nich, podpisane jako Kamila Rogacz. Po riserczu okazało się, że należy do kogoś zupełnie innego (dowód na screenie).

Nie mam w tym wpisie na celu krytykowania jakości ich usług, bo zwyczajnie nie wiem jaka ona jest, ale bardzo nie lubię podszywania się pod kogoś innego w Internecie i/lub wykorzystywania czyichś zdjęć do uwiarygodnienia ewidentnego fake konta. Kiedy napisałam do nich na priv, oczywiście wszystkiego się wyparli, mimo że przedstawiłam czarno na białym to samo co teraz. Chcę Wam zatem przedstawić jak wygląda wiarygodność ich internetowego marketingu. Stosowanie fake kont, i to w bardzo oczywisty sposób raczej nie wpływa pozytywnie na wizerunek firmy - miejcie zatem na uwadze takie internetowe praktyki przez nich stosowane przed sprawdzeniem ich opinii i zasugerowaniem się nimi. Przy okazji zachęcam do zgłaszania tego konta, jak i FP firmy, która stosuje takie słabe zagrywki.

Jeden screen załączam do wpisu, drugi wrzucam w komentarzu.

#facebook #afera #gownowpis #lublin #gownoburza #oszukujo
j_queen97 - Drodzy Mirkowie i Mirabelki,

Jest pewna sprawa, która może zainteresow...

źródło: comment_1583604507X2x9FjhsbMel1xcbDv9WxV.jpg

Pobierz
  • 1