Wpis z mikrobloga

#dekadawrapie
#35 BROCKHAMPTON - SATURATION
utwór w miniaturze: BROCKHAMPTON - FACE

guess who's back ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Geneza powstania tego składu to coś niespotykanego, został on utworzony dzięki forum internetowemu - KanyeToThe(dziś już niestety prawie martwe ale na jego miejsce powstało KanyeToThe2, które jakoś się trzyma ale jakoś nie chce mi się tam lurkować). To właśnie tam w 2015 roku Kevin Abstract wyszedł z inicjatywą stworzenia pierwszego internetowego boys bandu, już 2 lata później najlepszy boys band od czasów One Direction przebojem wdarł się w świadomość słuchaczy rapu w pierwszej połowie 2017 kiedy to wydali trylogię SATURATION i wypełnili zapotrzebowanie sceny na coś co mogłoby być odpowiednikiem indie rocka. Pomiędzy chłopakami czuć niewyobrażalną chemię, klimat młodzieńczej przyjaźni, chillowych wakacji ale też niekiedy szaleństwa. Myślę, że każdy z trzech pierwszych albumów tej ekipy posiada niewątpliwy urok, ale to właśnie w pierwszej części najbardziej się zakochałem, czuję na niej że członkowie ekipy idealnie się uzupełniają, znaleźli idealny balans pomiędzy śpiewanymi i rapowanymi trackami i w koniec końców stworzyli to co naprawdę im duszy grało, tak całkowicie od serducha jak clapton prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kurde bardzo miło wspominam wakacje 2017 i nic mi ich tak nie przypomina jak me llamo roberto na początku kawałka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobne do: Kevin Abstract, Chance The Rapper, Injury Reserve
Najfaniejsze kawałki:
CASH
HEAT
GOLD
STAR
2PAC
FAKE
TRIP
SWIM
WASTE

#rap #muzyka #yeezymafia
  • 2