Wpis z mikrobloga

Trafiłem na ciekawe wydarzenie w #warszawa na facebooku, więc sie z wami podziele

Wydarzenie nazywa sie Randka z pieskiem w Miłości!

Szukasz psiaka do adopcji? A może chcesz spędzić miłą chwilę ze swoim czworonożnym przyjacielem i wspomóc działalność Fundacji VIVA? Zapraszamy na randkę z pieskiem w Miłości! Cały dochód zostanie przeznaczony na działalność schronisk w Korabiewicach, Paluchu i Józefowie.

link do wydarzenia => wydarzenie
Możecie też wykopać znalezisko => znalezisko

#pieski #adopcja #wydarzenia #adopcjapsa #zwierzaczki
Pobierz Ketra - Trafiłem na ciekawe wydarzenie w #Warszawa na facebooku, więc sie z wami podz...
źródło: comment_1583582336foM6vW4DO4OaSTBYWEodIz.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beer_man: no tak, bo na wsi przypięty do łańcucha albo pozostawiony samemu sobie i biegający cały dzień ze sforą po wsi też czuje się przeszczesliwy :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beer_man: no to chyba masz zbyt idealny obraz polskiej wsi ;) wg mnie pieseł jest szczęśliwszy siedząc sam w ciepłym mieszkaniu 9h dziennie niż 24h w schronisku
@cielo: Zapewne tak jest tylko, że niestety za często psy biorą osoby nieodpowiedzialne, zostawianie na dłuższy okres czasu to jedna rzecz, a wychodzenie z nimi na dosłownie pare min dziennie na spacer wokół bloku to inna sprawa przez co później dostaje #!$%@? i biega po mieszkaniu, wyje i szczeka jak #!$%@?. Sam miałem psy, też w bloku, nie z mojego wyboru, ale obecnie uważam, że posiadanie psa w bloku mija się