Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Od roku OLX nie potrafi ogarnąć, że czasami nie ma dodatkowego czynszu i wymusza wpisanie w tym polu przynajmniej 1 zł. Nie da się wpisać zero. Nie chodzi o to, że nie wiedzą tylko ich genialni programiści nie potrafią tego ogarnąć. Zrobili kopiuj-wklej z podstawowej ceny wynajmu, gdzie wiadomo, że coś trzeba wpisać... i mają to gdzieś. Nie mówię już, żeby po prostu pole było nieobowiązkowe, bo to absolutnie przekracza wszelkie możliwości tego najlepszego serwisu ogłoszeniowego. #olx #programowanie #internet
Telesfor_Waza - Od roku OLX nie potrafi ogarnąć, że czasami nie ma dodatkowego czynsz...

źródło: comment_1583569096p2OvRLJYEZ0T0SvAW00JUm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sylwke3100: no ale jest czynsz xd więc niech go poda

@LazyInitializationException: No nie, skoro ja wynajmie od kogoś i ten ktoś płaci ten czynsz to po co mi tam informacja? Poza tym to jest też dobre pole do manewru w ogłoszeniach w stylu wynajem mieszkania 500 zł + 500 zł czynsz gdzie musisz się przedrzeć przez ogłoszenie by faktyczne koszta odczytać a w wyszukiwarce masz tylko fragment ceny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Cena powinna zawierać czynsz. Zawsze to jest irytujące, że dopiero w treści ogłoszenia dowiadujemy się, że owszem 1500 ale plus czynsz 400. Co stoi na przeszkodzie, żeby podać od razu cenę z czynszem? Najważniejsze jednak dlaczego OLX nie sumuje tego czy nie jest to widoczne od razu przy przeglądaniu skoro ktoś wpisał ten dodatkowy czynsz. Ja muszę wejść w każde ogłoszenie i sprawdzić, bo 1500 nic nie znaczy skoro czynszu dodatkowo jest
  • Odpowiedz