Wpis z mikrobloga

@Szulers: omlet z czerwoną fasolą i mielonym mięsem/ czerwona fasola + pomidory z puszki + zioła + mięso mielone + a do tego pieczywo/ sałatka z tuńczyka/ naleśniki z twarogiem i szpinakiem
@Szulers: polecam tuńczyka w wodzie (albo w sosie własnym, to w sumie to samo). 130g czystej ryby w puszce, możesz sobie do tego ugotować kaszy i w 15 min. gotowe. Poza tym pierś z kurczaka pokrojona w kostkę i usmażona na patelni bez tłuszczu (na papierze do pieczenia) z makaronem i jakimś sosem, ja polecam sos vifona w butelce szklanej, na 100 g sosu 40g węgli i 0 tłuszczu. Dobre są
@PunkT: Gainer 100 zł- 5kg? Ja jak kupowałem płaciłem 200 zł za nie całe 7(mutant mass), czy takie tańsze odpowiedniki są gorsze jakościowo czy płaci się za nazwe?
@Szulers: Gainer jest gainer ale chyba sklep miałeś drogi. Albo ceny skoczyły. Generalnie gainer działa tak że żadne geny, ani typ ciała nie powstrzymają cię przed przybraniem masy. Tylko pytanie czy nie będziesz ćwiczył i zalejesz się tłuszczem, czy wykorzystasz to do budowy mięśni.
@PunkT: Uważam że nie da się zrobić się masy bez tkanki tłuszczowej. Ale po tej jest redukcja by zredukować poziom tkanki tłuszczowej po jakimś okresie masówki
@Szulers:

1. 100g płatków owsianych, 30g rodzynek/zurawin, łyżeczka miodu, zalać wodą

2. 200g twarogu, jogurt naturalny, rzodkiewki, przyprawy

3. Puszka tuńczyka, 100g ryżu, 100g kukurydzy, łyżka majonezu

4, 100g płatków owsianych, miarka białka smakowego, woda

5. kanapki z masłem orzechowym i dżemem

6. Twaróg + dżem

7. batony własnej roboty z płatków owsianych, masła orzechowego i białka(do znalezienia w necie)
@Szulers: Ja leje wodą z butelki, odstawiam na 10 minut i płatki są dobrze namoknięte a miód rozpuszczony. Podobno można wrzątkiem ale wiadomo, że gotowana woda jest mniej smaczna ;p
ektomorfikiem jestem nie mogę ćwiczyć ostro krotki, intensywny trening


@Szulers: i to się nazywa wymówka.. też jestem ekto i długie mocne treningi to coś co uwielbiam ja jak i mój organizm.. to prędzej właśnie endo musi stawiać na intensywność żeby palić tłuszcz.. moim zdaniem jeśli masz zdrowy kręgosłup i stawy to nie ma przeciwwskazań do ostrego treningu.. oczywiście z głową.

ja do płatków leje wrzątek.. spróbuj też twaróg+mleko+miód+jakieś owoce+blender.. ale to
@Sarza01: Nie wiesz o czym piszesz. Ektomorfik ma problem z masa a miesnie rosna podczas duzych ciezarow i malo powtorzen. Trening ektomorfika nie moze trwac dluzej niz godzine.
@Szulers: zobacz na mój awatar, przejrzyj tag #mojaforma i jeszcze raz przemyśl sformowanie "nie wiesz o czym piszesz". Do tego sam sobie przeczysz.. "nie mogę ćwiczyć ostro" i "rosną podczas dużych ciężarów i mało powtórzeń" wiec powiedz mi jak chcesz lekko ćwiczyć na dużych ciężarach?! Trening ekto nie może trwać dłużej niż godzinę - skąd to wiozłeś? badania jakieś? czy obserwacja? albo wiedza z forum?

MOIM ZDANIEM TO ZWYKŁA WYMÓWKA. KTO
@Sarza01: Ja z 57 przytylem do 67 kg od nowego roku. Moze zle sie wyrazilem alejestem dalej zdania ze trzeba cwiczyc malo powtorzen z duzymi ciezarami( to co jestesmy w stanie podniesc 10 razy +40%). Rozmawialem z wieloma ektomorfikami i kazdy jest podobnego zdania. Sprobuj zmienic trening a sam zobaczysz efekty. Na dana parite nie wiecej niz osiem serii i caly trening powinien trwac mniej wiecej 40 minut.
@Szulers: rozumiem o co Ci chodzi. Lepszych efektów niż mam na p&p nie będę raczej miał.. przytyłeś tak dużo bo startujesz z małej wagi.. im dalej tym ciężej... ja część tej wagi co mam już miałem wcześniej -> 85-80-89..

też jestem takiego zdania, że na ekto najlepiej działa mało powtórzeń na dużym ciężarze - nigdzie nie napisałem że nie, sprawdziłem to na sobie wiele razy i tak jest. ale z drugiej