Wpis z mikrobloga

Do najbliższych zabudowań jest kilka kilometrów, a sama miejscówka jest w centrum dużego lasu

@maciejowy:
Bo tylko w lasach są tereny położone dalej niż 2km od domów, ale i tak obstawiam, że najbliższe domy to z 3 km :D
  • Odpowiedz
Miejsce zwiedziłem jak wrócę do domu wyślę zdjęcia, nie kopałem ale myśle że warto przelecieć te miejsca wykrywaczem, lub zgłosić gdzieś? Mnóstwo tych dołów które widać na screenie wydają się większe niż by się wydawało i faktycznie z jednego do drugiego odległość około 5-7m, głębokość każdego to około 1m do 1,5m. Ten duży wykop jest wypełniony wodą. Jeżeli ktoś ma możliwość zawołać to bardzo proszę :) @huntforfur: @kexus512:
  • Odpowiedz
@maciejowy: Na pewno zastosowanie militarne, zapewne 2 wojna światowa. Saperka zapewne nawet nie była potrzebna :p Dużo dołków ludzie zostawili? (niezasypywanie dołków to plaga). Co do wykrywacza to pamiętaj, że potrzebujesz zgody od nadlesnictwa ktora dajesz do wuoz, i dopiero wtedy legalnie mozesz szukac. Lewizna zagrożona karą pozbawienia do lat 2
  • Odpowiedz
@maciejowy: W moich rejonach były podobne "doły" i prawdopodobnie Niemcy trzymali tam swój sprzęt i samochody. Tak przynajmniej mówił mi mój dziadek, który jako dziecko widział je na własne oczy.
  • Odpowiedz