Wpis z mikrobloga

Ehh. Byłem dzisiaj opłukać trochę auto z kurzu i brudu i zauważyłem, że od strony pasażera ktoś mi przerysował auto. (,)

Oczywiście żadnej karteczki nikt nie zostawił. Szkoda też, że nie zauważyłem tego wcześniej, bo mam kamerkę w aucie, która nagrywa 24/7, ale nagrania przetrzymuje tylko z ostatnich 48-72 godzin i nie znalazłem na nagraniu tej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #samochody
Pobierz darkdancerr - Ehh. Byłem dzisiaj opłukać trochę auto z kurzu i brudu i zauważyłem, że...
źródło: comment_1583523013QnWGDXVDPWIoL1oPziuHDr.jpg
  • 6
@Xennonek: No te przy łączeniu drzwi i błotnika są za głębokie na polerowanie. Dodatkowo na błotniku jest wgniotka na tym wyprofilowanym nadkolu. Będzie trzeba oddać do ASO na lakierowanie drzwi i błotnika, a błotnik dodatkowo może do wymiany jeśli nie uda się wgniotki im wyciągnąć. Do tego potem trzeba oddać na ponowne nałożenie ceramiki na te dwa elementy.
. Szkoda też, że nie zauważyłem tego wcześniej, bo mam kamerkę w aucie, która nagrywa 24/7, ale nagrania przetrzymuje tylko z ostatnich 48-72 godzin i nie znalazłem na nagraniu tej sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@darkdancerr: stalkuje troche bo jestem ciekaw czym jechaleś xD polecam karte 256gb, dzięki temu moje nagrania mają 4-8 dni zamiast jak u Ciebie 48-72h
@Rabusek: Czerwonym Golfem, ale to już pewnie wystalkowałeś xD

Kartę mam 128GB i na pewno 256 by bardziej pomogła. Z tym, że akurat to konkretne zarysowanie powstało pewnie jeszcze wcześniej xd

@oreoo: Ja mam Viofo A119 z adapterem, który ciągnie prąd z akumulatora cały czas. Ten adapter ma zabezpieczenie, gdzie można ustawić, żeby odcięło zasilanie jak napięcie akumulatora spadnie poniżej 11.8-12.4V. Trochę budżetowe rozwiązanie, ale jak regularnie jeździsz to powinno