Wpis z mikrobloga

Sprzedam wycieczkę dla dwóch osób do Tajlandii -> Pattaya. Hotel cztery gwiazdki ze śniadaniami, pokój dwuosobowy. Wylot z Warszawy 7 marca godzina 15, powrót 15 marca około 15. Samolot Dreamliner. Cena za dwie osoby to 5000 zł. Ja nie mogę lecieć z powodów służbowych.
#podroze #podrozujzwykopem #tajlandia
  • 7
@Brylant: jeżeli chcesz to faktycznie sprzedać to musisz podać więcej informacji - nazwa hotelu, przewoźnik i czasy przelotów (skoro to tylko tydzień) i biuro podróży.

@BajerOp: Jeśli to z biura to nie powinno być problemów
@ppanicz: Wyszedłem z założenia, że nie będę zaśmiecał wiadomościami i jeśli ktoś się zainteresuje, to podklepie na priv. Biuro Rainbow Tours, hotel Discovery Beach, przelot około 10 godzin- bezpośrednio do Bangkoku, transfer do hotelu 2h.
@Brylant: no rozumiem, ale to co teraz napisałeś jest treściwe, a to co wcześniej to zaśmiecanie. Lepiej mieć całe info na talerzu a nie się o nie dopraszać, to także w Twoim interesie.

Hotel - to że jest 4* nic nie mówi, między hotelami tej samej kategorii może być przepaść, tym bardziej w Tajlandii.
Przelot - nie informując, że to czarter i biuro podróży odstraszasz potencjalnych kupców, którzy boją się #!$%@?