Wpis z mikrobloga

Mirki,

Podpowiedzcie jakie opony wybrac. Auto Porsche Cayenne.
Wiosna idzie i chce kupic felgi 20" szerokości 9,5" i na to jakies dobre oponki :)

Obie opony mają bardzo podobne parametry.
Goodyear 750 zł
Dunlop 705 zł (dunlop nalezy do koncernu goodyear, ale nie wiem czy ma to znaczenie)

Pobierz
źródło: comment_1583318196gLbTk4HwflbMwlvzwbIJVk.jpg

Która będzie lepsza?

  • Eagle F1 Asymmetric 3 33.3% (7)
  • Dunlop Sport Maxx RT 2 66.7% (14)

Oddanych głosów: 21

  • 8
@Wloczykij2: Teraz też masz 275mm szerokości? Jeśli nie, to możesz się zdziwić. U mnie na 265 szerokości na koleinach myszkowała dupka i stawiam, że na szerszych byłoby jeszcze gorzej. Po przejściu na 245 jest spoko.

Co do modelu, to mam u siebie dokładnie te Dunlopy i jestem zadowolony. Ładnie kleją, ale na razie tylko 4k km na nich zrobiłem, więc trudno mi coś powiedzieć o szybkości zużycia.
Pobierz
źródło: comment_1583319092FswuT9rSr7JDuUlzDj4j5A.jpg
@blackmilk: P zero sa chyba jeszcze glosniejsze.

@Ironus: Teraz mam 255/55/18 i na letnie chcialem 275, bo fajniej wygladaja. Nie zastanawialem sie nad koleinami, ale moze faktycznie one sa za szerokie i ciezko bedzie sie z nimi jezdzilo.
W sumie tu gdzie jezdze to drogi sa w dosyc dobrym stanie, ale sam nie wiem teraz.
@niezawodny: Jak kupilem kiedys tuarega to byl na 255, wiec takie kupowalem (tam akurat caloroczne). Teraz cayenne wzialem to tez byl na 255 to takie na zime wzialem i dopiero teraz jak chce wieksze felgi wziac to zaczynam czytac, ze tez popularne sa 265.