Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Szczerze wam powiem ,że trochę zniesmaczył mnie ten mail od #bolt .
Owszem STATYSTYCZNIE kobiety zarabiają mniej ale nie jest to spowodowane dyskryminacją, tylko najzwyczajniej w świecie tym gdzie i na jakim stanowisku się zatrudniają. Wyższe stanowiska przeważnie przypadają mężczyznom, ale nie bez powodu tak jest. Przeważnie facet lepiej radzi sobie ze stresem, samodyscyplina, konsekwencjami które niosą wyższe lepiej płatne stanowiska itd.
Zaraz pewnie zleca się kochane mireczki pisząc ,że oo ja znam kobietę na wysokim stanowisku i się sprawdza. Owszem dlatego piszę statystycznie, i przykład dla takich właśnie mireczkow.
Ile jest kobiet pracujących fizycznie na magazynie? Albo w innej ciężkiej pracy siłowej? Oczywiście o wiele mniej, ale w tym przykładowym magazynie zarabia się więcej niż w przykładowej galeria na wysepce czy innej drogeri.
Jeszcze chciałabym na koniec dodać ,że na tym samym stanowisku z tymi samymi obowiązkami i wymaganiami facet i kobieta zarabiają tyle samo.
#oswiadczenie
NeonowyDemon - Szczerze wam powiem ,że trochę zniesmaczył mnie ten mail od #bolt . 
O...

źródło: comment_1583314857RRRSJEblufOhC5CB5SCfm8.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NijuGMD: I to jest smutne. Darmowe szkolenia bo jesteś baba, stanowisko w międzynarodowej firmie w dziale IT bo jesteś baba ehh no i tak się żyje. Chociaż takim pisaniem obrażam sama siebie ale no pisze prawdę a jak wiemy prawda boli.