Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Bdzigost: ile masz lat? Ostatnio sam z siebie zapisałem się na gastroskopię. Wyszło że mam wrzody na dwunastnicy i bakterie helicobacter pylori. Wrzody wrzodami ale ten skursmwysyn helicobacter nieleczony powoduje raka zaladka. 4 tyg terapii antybiotykami i gnoja już nie ma. Aktualnie myślę nad kolonoskopia
@Cel87: właśnie sie zastanawiam, czy to od jedzenia. Są uciski raz po prawej, raz po lewej. Ale głównie po prawej. Nospy nie stosowałam. Ale myślałem, że jelito drażliwe wychodzi na kolonoskopii. Robi się na to jakieś testy, żeby konkretne rzeczy wyeliminować? Trudno mi wskazać jakikolwiek składnik diety, który mi szkodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bdzigost: też miałem polipa. U mnie objawy były trochę inne. Nie mogłem usiedzieć na tyłku 8h w pracy a do tego był w takim miejscu, że puchnął od siedzenia i konkretnie bolało. Objawy się nasilaly po alkoholu i nie wiem czemu ale po makaronach też. Trochę zwlekałem z wizytą u specjalisty aż do momentu gdy mi pęknął i kibelek się zrobił jak po paru litrach barszczu, wtedy trochę spanikowalem. Poszedłem prywatnie