Wpis z mikrobloga

  • 0
Nigdy nie ogarnę tego burdelu jeżeli chodzi o numeracje pojazdów w #gliwice
Tutaj koles ma sprintera z pewnością 2010+ i ma rejestrację zaczynające się na 1.
Ojciec miał rejestrując w 2001 samochód SG 5xxxx. Ja rejestrując w 2010/2011 samochód miałem SG xxxxG

Czemu to nie idzie po kolei ? Zaczynając np od SG 00001 i tak w górę?
#rejestracje #motoryzacja
S007 - Nigdy nie ogarnę tego burdelu jeżeli chodzi o numeracje pojazdów w #Gliwice
Tu...

źródło: comment_1583261013c8gMHqVLlH7aLi2EuwyaN1.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@kupczyk
@Platimir
No właśnie miało być 1 XD

Nie do końca jest to poprawne skoro taki samochód powinien już mieć rejestrację w litera na końcu. Z drugiej strony rejestrowałem już X samochódow i jeszcze nie dostałem po kimś nr. Zawsze dostaje z nową litera na koncu
  • Odpowiedz
  • 0
@S007 Kolega rejestrował w zeszłym tygodniu furę i dostał FL44, ja rejestrowałem cztery lata temu na FL64. Blachy się zwalniają to dają i tyle.
  • Odpowiedz
@S007: numery z odzysku to wcale nie taka prawidlowosc, na pewno w przytłaczającej większości powiatów nie wydaje się numerów ponownie tylko jedzie sie dalej, nawet jak brakuje to łatwiej nową kombinacje zatwierdzić niz pojedyncze numery tloczyc...
  • Odpowiedz
@S007: Ja w 2010 miałem J na końcu, a w 2019 V. Wiem, że już idą W na bank, a nawet nie wiem czy nie dalej. W ramach każdej litery na końcu idą do przodu po prostu kolejne cyfry.
  • Odpowiedz