Wpis z mikrobloga

CHLEW GÓWNEM OBSRANY BO TAK TO MOŻNA TYLKO NAZWAĆ :) Już widzę od 2021 jak TVN Uwaga czy Interwencja bedą nagrywać reportaże o tym jak BANDYCKI rząd będzie okradał przedsiębiorców z ich godności #!$%@?ąc niebotyczne kary po czym jak to w socjalizmie będzie BOHATERSKO zwalczał swoje WYTWORZONE PROBLEMY !

Telefon do URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO POMORSKIEGO - ZAJĘTY przez cały czas brak możliwości dodzwonienia...
Telefon do BDO #!$%@? 40 minut oczekiwania by dowiedzieć się ŻE wszelkie informacje uzyskam u URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO który ma #!$%@? I NIE ODBIERA :)
Wniosek wysłany GLS'em dostarczony 26 GRUDNIA - DZIEŃ NA DZISIAJ 03.03.2020 r - BRAK ODPOWIEDZI
Na pytanie na INFOLINII BDO - czy mogę wysłać na wszelki wypadek kolejny wniosek jakby tam ten ZAGINĄŁ PRZYPADKIEM? Nie może PAN.

JAK TU ŻYĆ? JAK REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA PRACOWAĆ I ZARABIAĆ SKORO TEN POLSKI KRAJ TO ABSURD - ABSURDÓW - JAKI BYŁ PROBLEM W TYM ŻEBY W URZĘDZIE JAKIMKOLWIEK MÓC REJESTROWAĆ SIĘ DO BAZY BDO TAK SAMO JAK DZIAŁALNOŚĆ DO CEIDG - JAKI #!$%@?? Chyba tylko taki żeby #!$%@?ć chajs na 13-14-15-16 i 25 - tak wiem UNIA EUROPEJSKA KAZAŁA - jak UNIA EUROPEJSKA będzie kazać PREZYDENTOWI na srać na ryj Pani Marszałek to PREZYDENT tak zrobi? Nie rozumiem tego podejścia - nie prowadzę działalności jestem politykiem - WYJEEEBANEEEE

Powinna powstać jakaś grupa ANTYBDOwska i #!$%@? powinno pójść dalej do opinii publicznej jak to gówno wygląda w rzeczywistości bo to jest kpina z ludzi.

Wyżaliłem się dziękuje.

#bdo #dzialalnoscgospodarcza #polityka ##!$%@? #gorzkiezale #bekazlewactwa
źródło: comment_15832252217BgAQ07a91rWYLkTn4Zf0i.jpg
  • 9
@Reinspired: obowiazek rejestracji w BDO istnieje ponad 2 lata, dlaczego wszyscy rzucili się akurat w grudniu? Nikt #!$%@? tego nie rozumie a mordę kazdy drze jak #!$%@?. Kto mógł się spodziewać że plotka puszczona w internety narobi takie zamieszanie.
@Wychwalany: @Wychwalany: a MALO OSOB ZALOZYLO DZIALALNOSCI? kolejna sprawa ze ten SYSTEM nie dziala jest w FAZIE BETA/ALPHA ludzie maja problem nawet ze zmiana danych - dwa po #!$%@? firmy odbierajace odpady, skoro TO TY jestes zmuszany do podawania informacji za kazdym #!$%@? razem przy oddaniu odpadu w jakiej ilosci O KTOREJ GODZINIE dobrze ze nie musisz podawac jaka byla pogoda - chcesz byc madry to zapoznaj sie z tematem
@Reinspired: przez dwa lata, do czasu aż poszła plotka w internet, BDO działało sprawnie, jestem tu od samego początku, znajomi dołączyli później i nie mieliśmy z nimi problemów. Gupie ludzie wszystkiemu winne
@Wychwalany pewnie zawsze zwalic na ludzi bo to ludzie wymyślają takie idiotyzmy bo im sie prowadzenie dzialalnosci nudzi :) #!$%@? ze jeden urzad tylko sie tym zajmuje a szkoda mi strzepic na Ciebie ryja cycus pewnie urzędasa idz #!$%@? laurkę i wyslij poleconym