Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, pewne info. Mam znajomego, który ma brata bliźniaka, który ma psa i ten pies był kiedyś u weterynarza na szczepieniu przeciew wściekliźnie, no i ten weterynarz ma córkę, która kiedyś lizała się z jakimś typem na wiejskiej dyskotece, a grał na niej DJ Bobo, który chodził kiedyś z taką jedną Dominiką no i ta Dominika chodziła do klasy z pewnym chłopcem, którego matka ma sąsiadkę i ta sąsiadka ma siostrę od strony męża stryjecznego wujka rodzonego brata i on tam zna kogoś kto sprząta w szpitalu MSWiA w Warszawie i okazuje się, że bułki które nie zjedzą pacjenci rano na śniadanie podają wieczorem na kolację. Czas się zacząć martwić
#koronawirus
  • 5
@CwanyLis93: A' propos Dj'a Bobo. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze