Wpis z mikrobloga

W sobotnią noc, około godziny 4 rano odwoziłem Uberem pewne małżeństwo do domu (oboje około 40-45 lat). Byli wyraźnie podpici, mężczyzna prawie zasypiał. Na wejściu jedynie się przywitałem. Zaczęli się kłócić. Z kontekstu wywnioskowałem, że myślą poważnie nad rozwodem i mają córkę w wieku szkolnym - Klarę. Nagle kobieta powiedziała coś w stylu:
-"Nie będziemy się tu przy panu taksówkarzu kłócić!"
Na co mężczyzna odpowiedział sepleniąc:
-"On i tak nie jest Polakiem, to nie rozumie". Wziął mnie pewnie za Ukraińca. Uznałem, że nie ma sensu wyprowadzać go z błędu. Wyjmę popcorn i posłucham sobie małżeńskiej kłótni, bo może będzie śmiesznie.
Małżonkowie zaczęli już poważnie rzucać mięsem i kłócić się o to z kim zostanie Klara.
Nagle mężczyzna chciał srodze pocisnąć żonkę i powiedział:
-"Z twoją pensją to będziesz musiała dawać dupy by utrzymać Klarę!"
Na co kobieta odcięła się:
-"I dobrze! Może ktoś wreszcie zrobi mi dobrze!"

Facet został zaorany niczym pole przez rolnika ( ͡ ͜ʖ ͡)
#przegryw #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks ##!$%@? #heheszki #uber #bolt
B.....W - W sobotnią noc, około godziny 4 rano odwoziłem Uberem pewne małżeństwo do d...

źródło: comment_1583078600TIzNZrC2HkbvWhaAhe3jKh.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@imajoke:

Z twoją pensją to będziesz musiała dawać dupy by utrzymać Klarę!


A żaden rigczowy mężczyzna nigdy by tak nie powiedział do swojej kobiety, szczególnie w obecności obcego typa. Typowa męska "cięta riposta" dotyczy albo słabego seksu, albo dawania komuś innemu dupy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Jak już omawiamy baitową historyjkę to chociaż bądźmy uczciwi, to mężczyzna w niej sprowadził dyskusję do poziomu rynsztoku ( ͡°
  • Odpowiedz