Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Chwale się, kończę moja pracę magisterską z psychologii "Wpływ zakoli u mężczyzn na powodzenie u kobiet na portalach typu tinder" na podstawie założonych kont i zebranych danych wykonałam interpolację wyników i dostałam taka zależnosc między wielkością zakoli a powodzeniem u kobiet(potencjalny seks, nie naciąganie frajerow na koszty). Jak obronie pracę to plusujscych zawołam więc opublikuje swoje badania.

#pracadyplomowa #studbaza #chwale #tinder #badoo
RozowaKotka - Chwale się, kończę moja pracę magisterską z psychologii "Wpływ zakoli u...

źródło: comment_15830765534ZpF7QbfJjitOhXZYDY2jv.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RozowaKotka: wiecej niż bym chciał. Może to jest tak że na lvl20-30 zakola mają jakieś znaczenie. Obecnie. Na moim lvl46 zupełnie nie. A kedys... Cóż, strzygę łeb od 20 lat. Nie miałem jakichś kompleksów na punkcie zakoli, nie przeszkadzały mi. Może inne cechy przeważają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RozowaKotka: jest wiele medialnych wzorcow macho którzy mają zakola. Co innego zaczeski albo tupety... Statham, Diesel,... Brak włosów da się ogarnąć. Gorzej jak ktoś ma na ich punkcie kompleksy i nic nie kombinuje z wyglądem. Różowe nie lubią zakompleksialych facetów.
  • Odpowiedz
@RozowaKotka: nie będę Cię przekonywać, może nie twój typ. Każdy ma swoje zainteresowania. Nie wszystko wszystkim musi się podobać. Poza tym... Jak popatrzysz na zdjęcia "gwiazd" lysiejacych to zwykle maja masę innych cech... Płaski brzuch, atletyczna lub sportowa budowa ciała, inteligencja, dobrze dobrane ciuchy,... Itd. Zdjęcia które wrzuciłaś dla przykładu to kolesie... Od których bije nijakość.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RozowaKotka: przekrój nawet bez zakoli jest... Nijaki. Zależy od oczekiwań. Mieszkam w wielomilionowym mieście, często podróżuje do wielkich miast. Interesujących kobiet widzę najwyżej jedną tygodniowo.
  • Odpowiedz