Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, ze względu na słabe zarobki chciałbym się przebranżowić na IT, wczoraj zacząłem czytać o podstawowych frameworkach javy, reakcie, angularze. Widzę jednak, że sam tego nie ogarnę, strasznie tego dużo. Jakieś dziedziczenia, klasy, itp. Jaki bootcamp byście mi polecili? Dużo dobrego słyszałem o #kodilla i #alx (ten drugi ma ocenę aż 4.9/5 i do tego mało kosztuje). Na naukę daje sobie miesiąc, myślę że tyle wystarczy aż nadto ponieważ umiem szybo się przystosować do nowych warunków pracy. Czekam niecierpliwie na wasze opinie.
#programowanie #naukaprogramowania #java #javascript #programista15k #pracait #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem coś okiem rekrutera. Widząc cv osoby po takim kursie wiem, że nie przejdzie rekrutacji. I niestety w trakcie takiej rozmowy wszystko wychodzi i okazuje się że miałem racje. Po takim kursie, kandydat jest zdolny jedynie do pisania takich crudów jak nauczyli go na kursie, ale jeśli zapytasz jak to działa, to jest bieda. Ostatnio taki gość u mnie się wyłożył na polu final i ustawianiu jego wartości w konstruktorze.
@Rardan: Ale na studiach uczą dużo złych rzeczy i złego myślenia. Potem jest się ciężką przestawić z programowania licealnego/studenckiego/naukowego (np. jakieś whiteppapery, open source) na myślenie z jakiego korzysta google, fb, twitter, allegro itd. Także co mu po 3,5 roku studiów, które wywali do kosza? Mówię tutaj o programowaniu wielka kupa gówna vs monolit/system rozproszone synchrocznie/system rozproszone asychroniczne oraz o myśleniu bazodanowym sprzed 30 lat.
No chyba, że gdzieś już na