Wpis z mikrobloga

Jakie żale na facebooku tego gooovna, że Murzynek odpadł, laski piszą, że taki pięęękny, że pozostali kolesie jak ze wsi i powinni być w rolnik szuka żony...Szymon jedyny wartościowy, takich opinii pełno. Szok, może nie jestem znawcą ale serio nie wiem w czym on taki piękny. Gdyby z tą gębą miał jasną skórę to żadna by na niego nie spojrzała, znowu parcie na brąz mega w tym kraju...Na 100% będzie jeszcze w programie.
#hotelparadise
  • 20
  • Odpowiedz
@gladiuss: ja tez tego nie rozumiem bo jesli mam oceniac wyglad to wogole on mi sie nie podoba. Pod wzgledem fizycznosci zdecydowanie wole Maćka. To juz nie chodzi o kolor skory bo jest duzo przystojnych mulatow ale szymon jak dla mnie jest przecietny serio.
  • Odpowiedz
@gladiuss: Prawie każdemu facetowi podoba się albo Mulatka albo Azjatka,więc się nie dziw że kobiety mogą mieć podobnie.Moja druga połówka to wysoki blondyn,bruneci nie są w moim typie , tym bardziej Mulaci, jednak mogę obiektywnie stwierdzić że Szymon coś w sobie ma ,przystojny,zbudowany i w głowie ma poukładane, nawet ta jego religijność bardzo mi imponuje , chociaż sama sporadycznie chodzę do kościoła.
  • Odpowiedz
@deyna123: nie wiem, niby o gustach się nie dyskutuje, jak to jedna na facebooku mi odpisała, ale tu nie można dojść do wniosku, że chodzi o kolor skóry. Więc to jest rasizm i dyskryminacja białych, typu myślenie: jasna skóra = gorszy...One twierdzą, że nie powinno się dyskryminować ze względu na kolor skóry ale właśnie ze względu ( a nie bez względu) na kolor skóry mają kisiel w gaciach na widok takich
  • Odpowiedz
@Allaska: Jak ja nienawidzę takich stwierdzeń: "prawie każdemu facetowi..." Skąd wiesz? Robiłaś ankietę? Pytałaś? Mi się nie podobają, więc jestem w mniejszości? Tego nie wiem. Chore stwierdzenia typu "większość to, większość tamto". Nie masz na to dowodów, to twoje wyobrażenie. Szymon nie jest zbudowany, jest chudy i ma chyba 175cm wzrostu. To jest umięśniony koleś? I nie mówię o karkach bez szyi ... A jego religijność i ta czapka z napisem
  • Odpowiedz
@Allaska: tak, tak, i w kraju gdzie czarni stanowią ułamek procenta większość kolesi odpowiadała, ze woli laski innej grupy etnicznej niż białe...prędzej mi kaktus na dłoni urośnie niż w to uwierzę...może poczytaj badania prawdziwych ekspertów na ten temat, serio, w internecie jest ich pełno.
  • Odpowiedz
@Allaska: A ja mam nadzieję, że kiedyś jakaś banda imigranckich murzynów potraktuje cię tak jak traktują kobiety w takich krajach jak Francja. Ale znając życie to pewnie by ci się spodobało, prawda? Bo nie można nic złego powiedzieć na murzyna, bo to rasizm, ale srać na forum na białych to takie modne. Zbanować to możesz swoją waginę zadając się z brązowymi.
  • Odpowiedz
@longstar: odpowiedź godna wymarłej gimbazy...to o twojej matce, żal...Wszędzie pokazują Murzynów, więc mam problem...Możesz klękać i im smarować drąga, skoro nie masz problemu.
  • Odpowiedz