Wpis z mikrobloga

ALE BYM MU TERAZ WYEBAŁ! (°°

Ten odcinek był w 99.99% o głupiej klarze i biednym gekonie który nie może pokazać swojej zajebistości przez #!$%@? bolid który zbudował paady a potem #!$%@?ł z tonącego statku...

Jeszce pod koniec odcinka pokazali jakby to gekon starał się "naprawić" bolid swoimi pomysłami i chęcią naprawa a z Roberta zrobili villana który tylko siedzi i nic nie mówi (°° (°° (°°
#f1
źródło: comment_1583053104hUUV9WbilYzZfyA3MZGImG.jpg
  • 10
@MukaShower: No stary! Weź zobacz sobie z tego co pamiętam 27/28 minutę odcinka. gekon coś tam gada jakby naprawaić auto i poprawić osiągi, cięcie na Roberta a on siedzi, nic nie mówi i wygląda jakby miał #!$%@? na wszytko bo jest tym złym... Może zbyt #powrutcontent uderzył mi do głowy ale mogę się mylić.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@algus: ja nie odczułem że ukazali go jako tego złego, ale że kompletnie go olali. Jego historia jest dużo ciekawsza niż Gekona i zasługiwała na powiedzmy ~pół odcinka, ale wolę że tak to przedstawili niż #!$%@? o "outqualified". Dobrze że pokazali jak George też był #!$%@? bolidem, bo w wywiadach tego nie okazywał w przeciwieństwie do Roberta.
@algus: Według mnie przedstawili go poprawnie. Nikt nic nie zapamięta o Kubicy, co jest ok, bo zawsze mogli go przedstawić jako paydrivera-nieudacznika, który został "outqualified". Nie wspomnieli o Orlenie z tego co pamiętam, o jego wynikach też nie było słowa, po za wypowiedzią Russela, którą przytoczyłeś (to nie jest takie bezpośrednie "Kubica jest #!$%@?"). Wspomnieli o bolesnej rence, więc i tak ok. Mogli go przedstawić o wiele, wiele gorzej, dlatego mi