Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na koncercie #tool i szacunek mocno za zakaz filmowania i fotografowania podczas koncertu (i to, że ludzie to uszanowali). Tysiące bawiących się i nigdzie nie widać żadnego telefonu - takie coś powinno być na każdym koncercie!

#muzyka #niepopularnaopinia #koncert
  • 29
  • Odpowiedz
ja zawsze zapominam robic filmiki i zdjecia... za dobrze sie zazwyczaj bawie


@sizuuu: To znaczy, że jesteś normalny i dobrze to o Tobie świadczy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@weshu: Zgadzam się. I każdy muzyk się zgadza. Publiczność już raczej nie. A to jest dla mnie absurdem nie być wtedy tam, nie czuć chwili, tylko nagrywać, żeby wspiąć się o 0,00000000000001% w drabinie społecznej i pokazać tyyym biedakom gdzie oni to nie są XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@weshu: oj tak. Zawsze mnie wpienia jak zasłaniają innym bo trzymają telefon w górze. I świeca po oczach. Za to mogliby częściej robić profesjonalne video z koncertów
  • Odpowiedz
@weshu wow, super sprawa że dotarli również do Ciebie:) przeglądałem ostatnio parę filmów z trasy po AS i ciężko cokolwiek znaleźć. Ale zaczeli grać 7empest na żywo co musi być kozackim doświadczeniem.
Milo slyszec że ludzie ten zakaz w większości jednak szanują:) Pozdr z Polski
  • Odpowiedz
@elbereth: Jak grali w Krakowie rok temu to akurat 2 tyg wcześniej się wyprowadzałem. Znajomi jechali a ja nie mogłem odżałować. A tu wyszło, że teraz miałem koncert 5min z buta od domu ;) Pozdr z drugiego końca świata ;)

ps każda ich piosenka na żywo to zupełnie inny level, nie spodziewałem się, że aż tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aenima na mnie zrobiła największe wrażenie. 7empest
  • Odpowiedz
@weshu: byłem w tamtym roku i mnóstwo ludzi z telefonami, jak wróciłem do domu po koncercie to cały YT był zawalony filmikami, cały koncert można było obejrzeć ;)
  • Odpowiedz
@weshu: jeszcze dobra niech ktoś sobie zrobi tego 3 sekundowego snapa z ulubionego momentu, czy strzeli fotkę, ale za nic nie zrozumiem dzbanów nagrywających prawie cały koncert.
Nie dość że #!$%@? widać i słychać na takim nagraniu to jescze stoi jak słup z tym telefonem.
  • Odpowiedz
  • 0
Najlepsze jest jeszcze jak jakiś #!$%@? stanie i nagrywa swoim potłuczonym Xiaomi na weselu i... przeszkadza (bo stoi w centralnym punkcie) wynajętemu "kamerzyście" przez młodych. A za 2 tygodnie może mieć płytę z całego wesela w full HD, a zamiast tego całe rodziny oglądają jego schlaną mordę z telefonem w ręku xD kisne z tego niemiłosiernie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@weshu: zazdro! ominął mnie zeszłoroczny koncert pewnie z jakiegoś głupiego powodu, bo go nawet teraz nie pamiętam... chyba będę musiała polecieć na ich koncert do USA, bo w Polsce za szybko się pewnie nie pojawią ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@m0rdeczka: podejrzewam ze potem z tego dwugodzinnego materiału wycina właśnie kilka czterosekundowych snapow. Ale chce mieć tego najlepszego! Wiec nagrywa cały koncert żeby nie przepuścić tego idealnego momentu gdy akurat wokalista fajnie podskoczy czy coś
  • Odpowiedz