Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na koncercie #tool i szacunek mocno za zakaz filmowania i fotografowania podczas koncertu (i to, że ludzie to uszanowali). Tysiące bawiących się i nigdzie nie widać żadnego telefonu - takie coś powinno być na każdym koncercie!

#muzyka #niepopularnaopinia #koncert
  • 29
  • Odpowiedz
@weshu: byłem jakiś czas temu na koncercie Jack'a White'a w Krakowie, na którym był zakaz telefonów. Ilość oburzonych ludzi z pękającymi dupami w postach w wydarzeniu na fb niewyobrażalna... Pojawili się nawet tacy, którzy zadeklarowali, że w związku z tym na koncert nie idą. (info odnośnie braku możliwości korzystania z telefonu podczas trwania koncertu było już na etapie kupowania biletu)
(°°
  • Odpowiedz
byłem jakiś czas temu na koncercie Jack'a White'a w Krakowie, na którym był zakaz telefonów. Ilość oburzonych ludzi z pękającymi dupami w postach w wydarzeniu na fb niewyobrażalna... Pojawili się nawet tacy, którzy zadeklarowali, że w związku z tym na koncert nie idą. (info odnośnie braku możliwości korzystania z telefonu podczas trwania koncertu było już na etapie kupowania biletu)

(°°


@IJarzi
  • Odpowiedz
@weshu: na koncercie JW telefony były zamykane w specjalnym futerale przez obsługę. Jeśli ktoś w trakcie koncertu potrzebował odebrać lub wykonać połączenie musiał wyjść z trybun do specjalnego miejsca, w którym obsługa otwierała ten futerał. Bez tego przypuszczam, że mnóstwo ludzi nagrywałoby filmiki i robiło zdjęcia.
  • Odpowiedz
Bez tego przypuszczam, że mnóstwo ludzi nagrywałoby filmiki i robiło zdjęcia.


@Genem: Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że taka przesada (bo to już przesada) wynika z tego, że nam nie można ufać pod takim względem, w polskiej naturze mamy łamanie zakazów i robienie na przekór. W przypadku, że każdy rozumie dlaczego ma się nie korzystać z telefonu, każdy patrzy z pogardą jak ktoś psuje ten klimat i nie
  • Odpowiedz
@elbereth: Mieli koncert dwa dni pod rząd - piątek i sobota. Ja byłem w sobotę. A drugi potwierdzony przypadek to koleś co był na płycie w piątek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kumpel z pracy był na tym koncercie (straszny fan, był dwa dni pod rząd, i właśnie w piątek był na płycie ;)). Jak wczoraj siedział koło mnie w biurze to nadal wyglądał dobrze lol XD
  • Odpowiedz
@weshu hah, z ciekawości. Od kogo się dowiedziałeś o tej historii z ncov na koncercie? Mam nadzieję że nie ode mnie!
W sumie gdyby w PL grali 2 koncerty pod rząd, też bym 2 jebnal. Chyba jedyny artysta zagraniczny w ciągu ostatnich 2 dekad tak zrobił to Ed Sheeran.
  • Odpowiedz
@elbereth: Wczoraj tutaj oficjalne (chyba info) poszło, więc już wczoraj się z żoną z tego "śmialiśmy". Podobno jeszcze ten z koncertu to chłopak pierwszego potwierdzonego przypadku - dziewczyny co kilka dni wcześniej przyleciała z zagranicy, więc nie dopilnowali.

Ogólnie gdyby nie fakt, że czwartek/piątek mieliśmy imprezę firmową (piątek już tylko do połowy dnia, ale tego nie byłem pewny bo mój pierwszy rok w firmie) to bym kupił bilety na piątek
  • Odpowiedz
@weshu ciekawe historie! Pierwsze co jak newsa przeczytałem to sobie pomyślałem o mireczku z Polski, który siedzi w krainie Hobbitów i #!$%@? na lepsze życie poszedł na Toola! Gdybym był na Twoim miejscu zrobiłbym dokładnie tak samo. Milego i trzymaj się! Ja na Toolu byłem 2 razy, a w tym roku rozważam wyjazd do US połączony z ich koncertem. Why not? :)
  • Odpowiedz