Wpis z mikrobloga

Servus, planuje upgrade swojego iphona 7- wziąć xs czy 11? Jakiekolwiek inne telefony z Androidem odpadają #iphone #apple

Który lepszy?

  • iPhone xs 28.9% (22)
  • iPhone 11 48.7% (37)
  • Xiaomi lepsze 22.4% (17)

Oddanych głosów: 76

  • 9
@polaq: Xs ma niby dużo lepszy ekran od 11, gdyby nie to to bym się nawet nie zastanawiał, nie wiem czy różnica będzie odczuwalna w codziennym użytkowaniu.
W sumie ekran będzie chyba bardzo podobny jak w 7 (326ppi w 7, a 324ppi w 11), a on w sumie mi odpowiada
@lisoson: stalem przed takim samym wyborem i wybralem xs maxa i nie zaluje, 11 jest w wygladzie jakby “tanszy” - grubsze ramki, krawedzie z aluminium, brak oleda
@hevvra: Zajadę jutro do sklepu i porównam oba na żywo, bo w sumie 11 ma ekran jakościowo porównywalny do 7 której aktualnie używam no i jestem zadowolony, a czas pracy na baterii jednak w xs jest trochę mniejszy
@lisoson: Stalem niedawno dokladnie przy tym samym dylemacie. Wzialem 11 i nie zaluje. Lepsze podzespoly poza wyswietlaczem, super bateria, aparat sztos jak z 11pro poza zoomem optycznym, mysle ze zakup na wiele lat. Jedyny minus tego telefonu to wyglad wzgledem xs, taka troche cegla ale widzi sie to tylko porownujac jeden obok drugiego, zdecydowanie nie sprawia wrazenia gorzej wykonanego.