Wpis z mikrobloga

@stam: Ambitnie... Po farmakognozji nadal być zainteresowany tym przedmiotem ( )

Parę wyników:

Melchart, D., et al. "Immunomodulation with Echinacea—a systematic review of controlled clinical trials." Phytomedicine 1.3 (1994): 245-254.

Yale, Steven H., and Kejian Liu. "Echinacea purpurea therapy for the treatment of the common cold: a randomized, double-blind, placebo-controlled clinical trial." Archives of internal medicine 164.11 (2004): 1237-1241.

Percival, Susan S. "Use of Echinacea in
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stam: Farmakognozja śni mi się po nocach. Jeżówka nie jest zalecana, ale tak jak @farmaceut podaje - dużo robi efekt psychologiczny. Starsze osoby bardziej ufają preparatom ziołowym niż "chemiom". Taka moja obserwacja z pracy w aptece.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@farmaceut: ja tam lubię ten przedmiot (ʘʘ)
Ale pani profesor na wykładach ostro tę jeżówke forsowała ze jest superowa i pomaga 100% legit!!!1 wiec takie opinie są powtarzane widać
@Lukaskovic: @fenis: Co to znaczy "nie jest polecana"? Europejska Agencja Leków wydała monografię "well-established use" dla ziela jeżówki purpurowej i w ściśle określonym, zapisanym w monografii wskazaniu jest zalecana przez EMA, a co za tym idzie ma być zalecana pacjentom także przez farmaceutów.