Wpis z mikrobloga

#gry #anno #macbook #steam #pytanie

Jeśli dobrze rozumiem, to mojego ulubionego Anno 1701 nie ma na Maca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jeśli nadal dobrze rozumiem, Anno 1404 jest dostępne na Maca i gdzieś mi chyba mignął klucz do kupienia. Tego futurystycznego Anno 2000- ileś tam nie lubię, nie podoba mi się, a 1404 nie znam- fajne?
Polecacie komus kto lubi 1701? Czym się zasadniczo różni?

A może ja nie podumała- to mnie wyprowadźcie z błędu.
hellyea - #gry #anno #macbook #steam #pytanie

Jeśli dobrze rozumiem, to mojego ulu...

źródło: comment_158291328438cT3n9kuSbiNmEbpMIbKH.jpg

Pobierz
  • 21
@hellyea: 1404 jest super - majstersztyk wizualno dzwiekowy bardzo wciaga ( do momentu kiedy zna sie juz wszystko duzo fajnych achivementow do porobienia jak ktos lubi ) ale miesac dwa z glowy spokojnie. Od razu z dodatkiem jak mozna bo troche dodaje budynkow jednostek i tak dalej ;) Jednym slowem polecam.
@furelsom: ja generalnie wyłączam opcje militarne i skupiam się na zbudowaniu prężnej gospodarki, łańcuchach dostaw etc. () a powiedz mi- czy oprócz warstwy wizualnej i ew. jakichś zadań się czymś różnią mocno? Czy to po prostu cały czas ta sama gra tylko w nieco innych odsłonach? Chodzi mi o zasadnicze mechanizmy gry.
@hellyea: Miltarna czesc jest ekhm ale nietrzeba zbytnio jej uzywac , a jesli chodzi o zasady to ogolnie schemat jest identyczny tylko czytelnosc realizacja i wygoda jest najlepsza w 1404
@Cilthal: Venice to dodatek. Dodatek MUST HAVE. Koniecznie jak bierzesz grę to z tym. W Goldzie jest chyba całość. Bardzo dużo opcji dodaje i więcej zadań.

@hellyea: a szkoda, ale bierz jeśli będzie gdzieś macbookowa wersja - 90 proc milosnikow serii wskaże tą część jako najlepszą
@bl4desofglory: o wow, dzięki. Tylko hmmm... [bo ja nie wprawiona] jak mam klucz ze Stem to to ogarnę w ten sposób? Bo mam drugiego kompa, więc kupiłam klucz w promce (), ale jakbym mogła grać na Macu to byłaby zdecydowanie lepiej. EDIT: widzę, że piszesz o 1701. Ja kupiłam klucz do 1404 Gold, ale też tylko na Windę.