Wpis z mikrobloga

@Wyloguj_Mnie: Cokolwiek nie zrobisz, gwintu już tam nie ma bo został zjedzony, jedyne co Cię czeka to ułamanie/ucięcie tego. To jest tak skorodowane, że większymi kombinerkami to urwiesz.
Pytanie co dalej? Czy wkręcisz normalną sześciokątną, czy nie ma jak, i trzeba wiercić i robić gwint.
  • Odpowiedz
@Wyloguj_Mnie: Sposób nr 1: Kluczem morse'a łapiesz pręt gwintowany, a nakrętkę odkręcasz kluczem oczkowym
Sposób nr 2: Bierzesz szlifierkę kątowa z cienką tarczą i ucinasz nakrętkę, tak aby nie uszkodzić gwintowanego pręta
  • Odpowiedz
@Wyloguj_Mnie: Rozwal te śrubki całkowicie, potem sobie nowe wprawisz od spodu. Jak na zdjęciu. Od biedy, obudowa na alledrogo 70zł https://ujeb.se/FDBee
W sumie i tak już obrobiłeś głowką śruby od spodu - plastikowe gniazda, więc żadna śrubka tam nie będzie siedzieć na stałe i będzie się obracać. Zostaje Ci wprawić dłuższą śrubę, od góry dać podkładkę sprężynującą, na to dać nakręte aby skontrować, a obejme będziesz sobie wkręcał lekko inną nakrętką.
d.....c - @Wyloguj_Mnie: Rozwal te śrubki całkowicie, potem sobie nowe wprawisz od sp...

źródło: comment_1582913840mDBUWzohJMhF2luog5l6mf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wyloguj_Mnie: jak dla mnie to właśnie jak pisali poprzednicy - na spód oczko, górę (lub dół jeśli jest dojście) łapiesz morsem albo serio mocną żabą. Postukaj też nakrętkę wokół używając punktaka i młotka. Jeśli za dużo czasu Ci to zajmie to brzeszczot/szlifierka i w kilka minut z głowy
  • Odpowiedz