Wpis z mikrobloga

@olito: nie wiem czy odwołują, jak masz info to podziel się, jak nie to napisz do kogoś skargę bo ja nie jestem zwierzchnikiem kościoła, wiec na #!$%@? mi ten Twój komentarz tutaj o kościele?
  • Odpowiedz
@True_freedom: żadna widownia, byłem dzisiaj świadkiem tego spędu. 30 dzieciaków w wieku 13-14 lat krzyczących coś o tym, że trzeba #!$%@?ć wojewodę. Masakra i wstyd, zastanawiam się gdzie była policja bo te dzieciaki dzisiaj raczej ferii nie mają.
  • Odpowiedz
@maad:

@True_freedom: Mało to niezamkniętych miejsc gdzie się zbiera 100+ osób? Nie popadajmy w paranoję


Niedorozwojom i tak nie wytłumaczysz, że czym mniej wielkich zgromadzeń to mniej zachorowań. Ja bym pozwolił takim zjebom wejść, ale już nie wyjść, aż do zakończenia kwarantanny. Mecz w piłkę nożną we Włoszech odbywa się bez widowni, ale to dzieci najwięcej płaczą, że nie obejrzą jak ktoś gra w grę na komputrze. Nie dziwię się,
  • Odpowiedz
@Matti28: A galerie handlowe, lotniska, stacje kolejowe, komunikacja publiczna, kina, restauracje, kluby, puby, kościoły? Jak przeciwdziałać to wszystko a nie wybiórczo zakazywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maad: Nie wiem czy wiesz... Ale ludzie to w większości półgłówki i bardzo łatwo jest doprowadzić do wielkiego chaosu w danym kraju jak od razu wywołasz panikę i zakażesz wszystkiego... aby do tego nie dopuścić debilom trzeba stopniowo czegoś zabraniać, jak na razie możesz sobie spokojnie pójść na zakupy, ale jak w końcu #!$%@? stan krytyczny zarażonych zobaczysz, że wojsko będzie na ulicach. Z ludźmi trzeba jak #!$%@? ze stadem owiec,
  • Odpowiedz
@Matti28: Tylko wiesz że można to było załatwić sensowniej? We Włoszech już panika bo mają swoje przypadki a nasi mają przeświadczenie że jesteśmy nieśmiertelni.
W naszym przypadku ktoś zareagował stosunkowo za późno. Bo i fakt - sami z siebie nie mamy co panikować jednak trzeba brać pod uwagę że na takie imprezy (i nie tylko o tej mowa) przyjeżdża dużo ludzi z całego świata. W tej próbce akurat będzie nadreprezentacja azjatów
  • Odpowiedz