Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CptSpaulding: tez bym sie sklakial ku 3. Gdyby tylko ten paskudny datownik wywalic...

Kup ten, ktory ci sie najbardziej podoba. A jak nie umiesz zdecydowac, to poczekaj chwile (tydzien, miesiac, kwartal?), moze ktoras z opcji w tobie "dojrzeje".
@whst: Ja uważam, że w okolicach tysiaka nie jest to zła opcja. Hype powoli opada i co raz częściej można je znaleźć za właśnie tyle. Płacenie 1.5k i więcej, a widać i takie oferty, sensu juz nie ma. Dołożyłbym do samuraja, lub żółwia.
@CptSpaulding A ja zalecam podejście z rezerwą do sugestii prezentowanych tutaj przez inne osoby. Opcja nr 3 jest dosyć ekstrawagancka. Wypowiadający się tutaj to przynajmniej częściowo wielozegarkowcy, dla których wściekle zielony zegarek byłby tylko jednym z wielu - łatwiej wtedy o wybór takiej niestandardowej kolorystyki. Jeżeli to byłby Twój jedyny, albo drugi zegarek to zastanów się, czy taka zieleń będzie Ci odpowiadała na co dzień i czy będzie pasowała do Twoich ubrań.
@CptSpaulding: Ostatnio będąc w salonie z zegarkami znalazłem tę piątkę tylko, że pepsico(bo takiej szukam teraz). Bardzo fajny zegarek w rzeczywistości, lepiej się prezentuje niż na zdjęciach i w dodatku sprzedawca jak dobrze policzył na kalkulatorze to cena wyszła 970 zł także bardzo przyjemna ( ͡° ͜ʖ ͡°)