Wpis z mikrobloga

Ściągnąłem sobie wczoraj #badoo i #tinder kompletnie tego nie ogarniam, jak idę do klubu to moje relacje z #rozowepaski są dobre i się z nimi po imprezie spotykam ale na tych portalach randkowych to chyba przebija się tylko ten który więcej zapłacił xD Może 10/10 nie jestem ale sam daje lajki dziewczyna góra 8/10 na tinderze sparowało mnie do tej pory tylko z jedną ładna dziewczyną. Nie wiem, może te okolice Krakowa jakieś dziwne i w Gdańsku będzie to lepiej wyglądało bo zaczynam mieć kompleksy
  • 18
  • Odpowiedz
@Pryksryk: Co zrobić, kobiety oceniają na zdjęciach nas dużo gorzej niż na żywo i cholera wie jakie są tego podstawy, ale coś im w zdjęciach nie pasuje, wybierają tylko modeli praktycznie. Bardzo mało mężczyzn ma odzew na portalach, a jak ma to najczęściej jakieś bardzo grube, trójka dzieci, tłuste włosy i w ogóle jakaś chora psychicznie, albo co ledwo zdała podstawówkę etc. Nie ma co popadać w kompleksy, takie uroki portali.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Czyli bez zdjęć od profesjonalnego fotografa nie mam szans? XD to jest niedorzeczne przecież niektóre z nich same mają zdjęcia zrobione ziemniakiem. Ja nie wiem jakie są teraz trendy wśród kobiet, mam długa zadbaną brodę może ta broda odstrasza
  • Odpowiedz
@Pryksryk: Je wszystko odstrasza, tło, ciuchy, broda, brak brody, uśmiech, zbyt poważna mina, brak zdjęcia przy swojej pasji, zdjęcia niskie jakościowo (ostrość, mała liczba mpx) etc. Nie wiem czy masz sens tracić czas, dla większości to się nie nadaje do niczego.
  • Odpowiedz
@Pryksryk: Jak łapią pary od ziomków z zajebistymi fotami, to po co mają obniżać standardy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Irl nie mają takiego powodzenia jak na tinderze
  • Odpowiedz
@PierDacze: Na Badoo mam większe powodzenie niż na tinderze z jedna dziewczyna z Badoo się podobno mijałem ale jej nie widziałem, pary nie dodała więc w sumie dobrze, bo to Ukrainka była. Z jedną tam sobie pisze bo nawet spoko się wydaje ale jakoś tego nie czuje, chyba jednak wolę kontakt z kobietami na żywo lepiej mi wychodzi.
  • Odpowiedz
@Pryksryk: Mam to samo.
Meczy mnie tinder a później msg z nimi. Za dużo pisania, za dużo sztuczności. Gody w #!$%@? xD
Na zywo się kogoś spotyka bez planów i intencji, wymiana kilka slow bez celu i się widzi: jest to coś albo nie ma.
  • Odpowiedz
@Pietrzykowski: umówiłem się z fotografem właśnie, ale generalnie na Badoo zapłaciłem chyba 14 zł i już się zaczęły kleić, co prawda głównie stare baby ale już kilka fajnych dziewczyn się trafiło
  • Odpowiedz