Wpis z mikrobloga

Macie jakieś fajne sprawdzone zapachy do samochodu w formie sprayu?
Aktualnie jade na California Car Scents ICE ale coś ostatnio słabo zaczyna pachnieć.
No i tak rozmawiałem ze znajomym który zajmuje się detailingiem i polecił mi Chemical Guys i psikać w wycieraczkę, z czasem jak nasiąknie to super zapach się ulatnia, długo i jest trwały.
Polecacie jakieś fajne zapachy głównie o zapachu męskich perfum czy coś?
Owocowe i słodkie zapachy mnie nie interesują, zapach skóry też nie bo samochód nie ma stołków w skórze XD
@Czysta-Bryka_pl Pozwolę sobie zawołać :P
CHEMICAL GUYS BLACK FROST Będzie o takim zapachu jak oczekuję, nigdzie nie mogę znaleźć informacji oprócz tego, że tak pachnie prawdziwy mężczyzna xD

#detailing #cardetailing #motoryzacja
  • 18
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: ja cale zycie na california scents jade, przyklejam je na tasme dwustronna pod schowkiem pasazera zaraz przy wylotach powietrza i zawsze całe auto wali wiśnią lub gumą balonową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: wiesz ile ja lat spedzilem na szukaniu odpowiednich zapachow, ktore pachna conajmniej miesiac a nie kilka dni i nie kosztuja kupe kasy? Kupuje za 10 euro 4 sztuki CS i to starcza na conajmniej pol roku a zapaszki pierwsza klasa. Patent idealny, puszki nie widac, nie lata po aucie, nie zabiera miejsca i jest zaraz przy wylocie powietrza wiec zapach jest rozrzucany po calym wnętrzu.
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: Jeśli wolisz w formie sprayu to Scentway ma linię w buteleczkach, fajnie pachnie New York i jest bardzo popularny, tak męsko dosyć. Z resztą mam opisane nuty zapachowe na sklepie ;) Ze sprayów nie-owocowych masz jeszcze firmę Foen, ostatnio był u mnie przedstawiciel i bardzo fajne kompozycje mają, będziemy wprowadzać do oferty.
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: No właśnie z tymi atomizerami jest tak, że na początku najlepiej "nasączyć" czyli codziennie przez parę dni psikać w dywaniki a potem już wystarczy raz na jakiś czas.

Przypomniałem sobie, że jeszcze są Spirits z ADBLa, ale troszkę sobie kosztują :P O nutach zapachowych zrobił kiedyś Nowicki film ;)

Natomiast w ogóle z zapachami jest taka sprawa, że się człowiek przyzwyczaja. I to do tego stopnia, że jeśli używasz
  • Odpowiedz
@Czysta-Bryka_pl: To, że człowiek się przezwyczaja to wiem ale California scents w ogóle nie pachnie...
Wsiadam do auta i czuję zapach samochodu nie puszki.
Zmieniłem ostatnio dywaniki i mają bardziej intensywny zapach niż to i w aucie pachnie jak w samochodzie z salonu :d
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: hehehe dobry patent, nowe dywaniki - nowy zapach :D Wiesz, ja się staram być zawsze ostrożny z trwałością bo właśnie czasem są takie kwiatki, że sam stosuje i czuje przez tydzien, czasem dwa, a ktoś inny weźmie i powie, że nie pachnie xD albo odwrotnie, puszki każdy zachwala, a ostatnio sobie wziąłem Hawaiian Gardens z CS i nie czuje go w samochodzie, jedynie jak przyłożę do nosa, tak wtedy
  • Odpowiedz
@KanapkaPL: RRCustoms mają spoko, ale tak jak ktoś pisał na długo nie zostają, ale to jak każdy spray, jak chcesz coś na dłużej, to coś ala choinka, woreczek
  • Odpowiedz