Wpis z mikrobloga

Zacząłem sobie oglądać Lost i wpadły mi w oko 2 easter eggi, pewnie o nich wiecie:

1) Numer skrytki do której chciała sie dostać Kate ma taki numer jak lot którym lecieli czyli 815
2) Kiedy nasz przyjaciel koreańczyk idzie dać ostrzeżenie Ministrowi Środowiska, jego córka ogląda tv w której leci... Hurley (pewnie po tym jak wygrał hajs)

Dodatkowo wcurwia mnie Shannon bo się zachowuje jak moja siostra czyli jak pustak budowlany xD

#lost #seriale
  • 19
@johnnyMetalowy: jak oglądam na telefonie to na restoff, pierwszy link po wpisaniu w google lost s01e01, jak na kompie to pobieram z thepiratebay wpisujac Lost season 1, i napisy przez darmowy program Napi Project. Ogólnie ciężko to znalezc w necie bo nigdzie tego nie ma.
@MrFisherman: @Zielony_Pio: chyba obejrzałem do konca, nie pamietam.
ostatnie sezony poprostu mi sie #!$%@? oglądało jak były te podroze w czasie, a bohaterowie spotykali samych siebie itp. Nie chce mi sie wierzyc ze autorzy scenariusza przemysleli to wszystko piszac 1 sezon. IMO zrobili to zeby ciągnąc wątek bo serial odniosl sukces. Początek był naprawe bardzo fajny i bede miło wspominal ten serial bo to po nim zaczał sie taki boom
@Zielony_Pio: Ogólnie też jestem zdania, że niesłusznie negatywnie oceniane są dalsze sezony, no może poza czwartym ale tu duży wpływ miał strajk scenarzystów, powiedziałbym nawet że dla mnie najlepszy jest piąty sezon. Jednak daleki jestem od takich stwierdzeń:

np. dopiero wyjaśnili o co chodziło z kamykami i z ciałami znalezionymi w jaskini, które napotykają na samym początku serialu. Także tak daleko naprzód wymyślili ten świat.


Taki prosty wątek mogli wymyślić na