Wpis z mikrobloga

Mam inny punkt widzenia na koronawirusa i uważam że jest on dobry dla społeczeństwa oraz środowiska naturalnego. Nie zagraża osobom młodym i zdrowym, może pomóc z systemem emerytalnym i zmniejszyć socjal na chorych. Jak dla mnie, depopulacja jest dobra, bo wszyscy na tym zyskają pod względem finansowym i ekologicznnym. #koronawirus #ekologia #finanse #ochronasrodowiska
Pragmatic - Mam inny punkt widzenia na koronawirusa i uważam że jest on dobry dla spo...

źródło: comment_1582699446PtxrcRAWAnfxWRPqwYMWzl.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@mrymry: i co by to dało? nic. Około 175 mld zł zostanie zabrane na emerytury w 20r. Gdyby nie zabierać pieniędzy dla potrzebujących tylko przeznaczyć je na inwestycje i badania, to Polska zaczęła by normalnie funkcjonować za jakiś czas. A tak będzie chlew.
  • Odpowiedz
@Pragmatic: oby ten CoV-2019 nie był jedynie preludium przed czymś poważniejszym. Nikt o tym nie pisze, ale każdemu przemknęła chyba przez głowę myśl, że to może być element wojny hybrydowej. Ten syf to broń masowego rażenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mrymry: i co by to dało? nic. Około 175 mld zł zostanie zabrane na emerytury w 20r. Gdyby nie zabierać pieniędzy dla potrzebujących tylko przeznaczyć je na inwestycje i badania, to Polska zaczęła by normalnie funkcjonować za jakiś czas. A tak będzie chlew.

@Pragmatic: jak ktoś myśli racjonalnie to środki na edukację, badania i rozwój zawsze znajdzie. Jak się ma rząd którego głównym problemem jest reelekcja to pieniądze zawsze będą
  • Odpowiedz
dlaczego gdy zastanowiłem się nad 2 stroną medalu wirusa oraz depopulacją, życzysz mi śmierci w internecie?


@Pragmatic: przecież Ty życzysz śmierci miliardom ludzi. Depopulacja jest dobra dla społeczeństwa i środowiska dopóki nie dotyczy Ciebie i Twoich bliskich?
  • Odpowiedz
@Pragmatic Durniejszej opinii dawno nie czytałem. Jestem ciekawy twej opinii jakbyś zachorował z całą rodziną, nikt by nie zmarł, ale wirus pozostawiłby po sobie skutki takie jak uszkodzone narządy wewnętrzne (zaatakowane nerki, wątroba, problemy z płucami), zaburzona akcja serca, itd.
W statystykach bylibyście jako kolumna "wyzdrowieli". Czy byłbyś zadowolony z takiego stanu rzeczy?
  • Odpowiedz