Wpis z mikrobloga

Śmiertelność wirusa to jakieś 2-3%, w ogromnej większości są to osoby starsze,schorowane. W większości przypadków objawy są tak łagodne że nosiciel nie ma nawet pojęcia, że jest nosicielem. W USA,Niemczech,Francji,Wlk. Brytanii i wielu innych państwach było tylko kilka przypadków zarażenia i udało się zapobiec jego rozprzestrzenianiu a zarażeni wrócili do zdrowia. Dlaczego więc jesteście tak przerażeni tym wirusem?
#koronawirus #epidemia #2019ncov
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

możecie mi nie wierzyć, ale w wawce naprawdę w szpitalach nie ma miejsca, są zawalone oddziały, norma jest to ze na internie leżą pacjenci zaintubowani pod respiratorem, bo nie ma dla nich miejsca na oiomie xdd będzie dobra wiksa, tak samo jest z personelem, wszedzie są braki, jak przychodzę na rozmowę o prace do szpitala to tylko podają ile mogą mi zapłacić i czy się zgadzam. nie ma żadnej rozmowy kwalifikacyjnej, taka
  • Odpowiedz
@alphabeta: nie dziękuje, nie w tym kraju, nie w tym systemie, gdzie nie będzie nawet środków ochrony, skoro normalką jest ze brakuje strzykawek albo rękawiczek w moim rozmiarze
  • Odpowiedz
@Mieszkopol: nie widziałem danych dokładnych na temat powodu hospitalizacji, ale wszędzie piszą że te osoby "wymagały" hospitalizacji (w przeciwieństwie do tej wiekszosci osób które siedzą zamknięte w domu).
Skoro wymagały to raczej nie mają jedynie lekkiej gorączki i kaszelku
  • Odpowiedz