Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 157
1. Z ŻYCIA GRAFIKA

"A najlepiej to jakby Pan wziął te moje logo, zrobil z niego symbol lub znak wodny i na cały slider tak dać, lub nawet to najlepiej na całą strone".

Otwieram nowy tag #zzyciagrafika gdzie bede wstawiał tego typu kwiatki, bo to śmiech przez łzy XD

#grafika #grafikakomputerowa
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damianowski a jak znalezc prace jako grafik? Wszedzie wymagania doswiadczenia zawodowego, no ale chyba muszę zaczac od jakiejs firmy? Ale nie, kazdy chce pracownika z doświadczeniem zawodowym, min 2 lata oczywiście (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Damianowski a jak znalezc prace jako grafik? Wszedzie wymagania doswiadczenia zawodowego, no ale chyba muszę zaczac od jakiejs firmy? Ale nie, kazdy chce pracownika z doświadczeniem zawodowym, min 2 lata oczywiście (°°

@Francesco123: nie wiem gdzie szukasz i co konkretnie umiesz, ale w pracy grafika liczy sie bardziej portfolio niż doświadczenie. Masz po prostu za słabe portfolio
  • Odpowiedz
@Damianowski: Mój ulubiony kwiatek co mi się trafił - jakiś gadżet z druku mi wpadł i nie pasował mi kolor, więc chciałem potwierdzić z drukarnią czy jest na pewno z moimi wytycznymi, dostałem odpowiedź

"Tak, zgadza się to jest Pantone 120C nawet odrobinę ciemniejszy"
  • Odpowiedz
dostałem z PKP logo na plakat, formie clipartu


@mitatuyo: Łooopanie nie zliczę ile razu miałem sobie wziąć logo do druku "ze strony". Nawet nie śmiem pytać tych ludzi czy mają cokolwiek co by się do tego celu nadawało, w 99% przypadków odtwarzam wektor samodzielnie.

@Damianowski: Teraz rozumiem czemu chlejesz te browary. Ja już się przerzuciłem na mocniejsze rzeczy.
Bartholomew - > dostałem z PKP logo na plakat, formie clipartu

@mitatuyo: Łooopani...

źródło: comment_1582627718cSf93Fc3mV0AUjbEXMP4Qw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz