Wpis z mikrobloga

Możecie podać swoje propozycje samochodów, które spełnią te warunki:
*niezawodny( nie psujący się zbyt często, bo drobne usterki wiadomo że w takim starszym aucie muszą być)
*cenowo od 14-20k
*benzyna i żeby silnik dobrze tolerował Lpg
* moc +150km (najlepiej +170km)
Moje propozycje nad którymi się zastanawiam to: Volvo V50, S40,S60 ; Honda Accord 7, Vectra C 3.2,
Macie jakieś propozycję jeszcze?
#motoryzacja #samochody
  • 21
@xardas_pl: Kombi mi się lepiej jeździło, czuć to auto czuć masę, poza tym v50 d5 bardziej przypominało mi V70 które też miałem z 2 generacji a S40 takie coś trudne do sklasyfikowania, jeździłem V50 poliftem i S40 Przedliftem (nie moim) i V50 miał np. większe schowki z przodu i delikatnie inną konsole. Nie wiem czy nie było to kwestią modyfikacji ale V50 to był dla mnie mały czołg i tak też
@Ruszajew: Vectra C, ją możesz już skasować z listy. Może i części są tanie, ale blacharka w tym aucie była na szkoleniu u Mazdy. Jak już masz takie wymogi, to może dołóż z 2-3k ( za 22k już coś takiego upolujesz) i kup mazde 6 MPS? Będziesz miał niepozornego sedana z 260 kuca i stałym napedem na 4 oraz przyzwoitym wyposażeniem, a nawet ruda nie będzie tak wcinać jak w oplu.
@Jezdziec666: produkcję skończyli w 2009 xD

Sam szukałem tego modelu, przejechałem się kilkoma i nie polecam. Każdy jeden był bardziej przegnity niż moja dwudziestoletnia renówka, strasznie twarde zawieszenie, no i wygląda szybciej niż jedzie.