Wpis z mikrobloga

Siema, zastanawiam się nad transferem konta z EUNE na EUW moja ranga Silver 4. Słyszałem że na EUW jest trochę lepiej jeśli chodzi o poziom graczy, szczerze mam dość polaczków. Jak w 1 minucie widzę teksty "Kamilek #!$%@? nie trolluj już" to mnie krew zalewa. Co sądzicie? Warto się przenosić? Słyszałem też że po transferze traci się range i trzeba od nowa robić placementy? Jak to wygląda? Będę wdzięczny za wszelkie rady.

#leagueoflegends #lol
  • 16
@Murasame
@hyperrr

Nie mam problemu z przegrywaniem o ile gra jest konkretną. #!$%@? mnie niemiłosiernie jak np bot po 1 zgodnie pisze GG i #!$%@? zaczyna trollować, albo flamić junglera (czyli mnie bo głównie nimi gram xD).

Tak czy inaczej dzięki za info. Jak wrócę z pracy to chyba się przeniosę ;p.

A i jeszcze jedno pytanie. Jak z pingiem? Na EUNE ping oscyluje mi w granicach 30-40 ms.
@hyperrr: mu chodzi o poziom taki ze nie siedzisz na regiinie gdzoe polaczki albo w lobby oub po 1 desce spamuja i wyzywaja. A taka jest tam norma. @Gluszek92: jesoi masz taka mozliwosc to 8dz na euw, ja od 1 sezonu. A na easta wbilem w 2 by sprawdzic te mityczne plotki czy rzeczywiscoe taka armia napinaczy tam jest i fao tfaitem ze na 2 i 3 sezonie wbilem golda
@Gluszek92: kup sobie konto na euw, taniej niż transfer bo tylko 13zł. Co do westa to największą zaletą tego serwera jest brak polactwa dającego raka na czacie, jedyne #!$%@? to fanboje "l9" ale łatwo ich zdodgować bo obnoszą się swoim #!$%@? w klubie albo w nicku. Ogunie polecam serwer
@Gluszek92: Jezeli chodzi o poziom do diamentu to euw/eune czy inne rosje itp to jeden i ten sam syf. Różnica pojawia się dopiero na poziomie wysokiego diamentu/mastera. Więc imo nie warto
@Murasame: jeśli nie wbił platyny na eune to na euw może zapomnieć o wyjściu z silvera xD
@hyperrr: tu cie odsylam do zdjecia ponizej, nie mamy flejmu na euw xD u nas sa tylko death threats
@senkjuseba: tu kolega dobrze mowi, goscie co mysla ze sa l9 members sa najgorsi zaraz obok kda whores ale oni sie wszedzie znajda
@kazooboy: @Kajot888: tutaj chlopaki nigdy wyzej niz g4
v.....o - @Murasame: jeśli nie wbił platyny na eune to na euw może zapomnieć o wyjści...

źródło: comment_1582559637GMSGLrQf368LznIy4rvwZ0.jpg

Pobierz
@vovo przeciez to powrzechnie znana prawda, ze miedzy euw i eune na rangach ponizej d1 jest ten sam poziom XD, pozatym argument ad personam nietrafiony oraz nie na miejscu