Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fotograf_warszawiak: właśnie na acro sobie latam w liftoffie i drlsim, jutro kupię sobie velocidrone i tam też polatam.
@mapache: niby nie warto ale nigdy styczności z fpv nie miałem więc można trochę się zaznajomić. Poza tym czekam na tinywhoopa z AliExpress.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NTSW: wiem że w velocidrone można spokojnie sobie ustawić najlepsze ustawienia. Ale i tak raczej żaden symulator nie dorówna Realowi. Nie mniej i tak warto poćwiczyć moim zdaniem
@NTSW: trochę tak. Najważniejsze żeby nauczyć się odruchów i nabyć trochę pamięci mięśniowej ;) wiatr nie jest dużym problemem dla typowych 5"

@Solarito: spoko, ja najwięcej wylatałem na liftoffie, velocidrone też fajny. DRL ma dla mnie najsłabsze sterowanie, ale chwalą się odwzorowaniem prawdziwej fizyki.
a ja zaczynałem z sumylatorem i nauczyłem się bardzo dużo. Potem w real lataniu jest dość podobnie, wiadomo nie tak samo ale bardzo podobnie i uczucie związane z lateniem tez dziwne jak za pierwszy raz uruchamiamy drona i wiemy jak lecieć a nigdy tego nie robilismy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Juz miałem okazję polatać racerem na kursie uavo ale nie w pełni na acro a z autopoziomowaniem. Fajne uczucie siedzieć w goglach i być w powietrzu. Jak mi instruktor proponował acro to odmówiłem bo bałem się że rozwalę. A teraz sprawdzam sam siebie w acro.
@Solarito: Ja też czekając na przesyłkę z Tinyhawkiem ćwiczyłem na Liftoffie i Velocidrone. Mogą Ci wmawiać że to nie real, że nawyki złe nałapiesz, że bez sensu, ale tak naprawdę sporo się nauczysz jeśli chodzi o odruchy i pamięć mięśniową, trzymanie samego kontrolera i gimbali, ogólne ogarnięcie lotu (ja jeszcze podłączałem gogle pod hdmi to w ogóle fpv latałem). I prawda z którą wszyscy się zgodzą jest taka, że na pewno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Schrebatsky: właśnie jedyne o czym nie pomyślałem to dobra lutownica, bo mam jakąś starą zakładową ale tu raczej przyda się większą precyzja. Też muszę pokombinować jak podłączyć moje EV800D pod PC. Wejście jakieś mają więc to kwestia przejściówek. Trochę się nakręciłem jak mi przyszło to radio, teraz czas na zabawę, ogromną frustrację i znowu zabawę.