Wpis z mikrobloga

@lewackie_japko: Można nie lubić gościa z wojny idei, ale trzeba mu przyznać że ma przynajmniej dobrą kulturę mówienia. Typ po lewej mówi jak upośledzony, w jednej koszmarnie niemerytorycznej wypowiedzi zdążył rzucić słabym pociskiem i głupio powyolbrzymiać. Spokojnie dałoby się na to odpowiedzieć w cywilizowany sposób. Nie doszło tu do żadnego wyjaśnienia, tym bardziej że jest to wyrwane z kontekstu.
  • Odpowiedz
@lewackie_japko: Rafał Woś napisał fajną książkę „To nie jest kraj dla pracowników”, ale jako, że jest zwolennikiem związków zawodowych i redystrybucji mienia, to się z nim absolutnie nie zgadzam.
  • Odpowiedz
@lewackie_japko oglądałem cały film. Rzeczywiście odniosłem wrażenie ze moderator jest prawicowcem, więcej razy dopytywał Pana z lewej w sprawy które rzeczywiście mógł słabo wypaść....
Niemniej jednak uważam ze Pan lewica za często grał na emocjach i mówił o sytuacjach które mogą sie wydarzyć jako swój argument. Z to prawica caly czas o przykładach z historii... Ale ja od zawsze lubie mentzena więc :)
  • Odpowiedz
@lewackie_japko: Obawiam się, że jest odwrotnie i w oczach ludzi, którzy mają coś w głowie, ten po lewej (kimkolwiek on jest) wyszedł tą tyradą na przegraną pozycję. Ja tu widzę wyraźny atak na rozmówcę, pogardę w tonie wypowiedzi i pozamerytoryczne argumentowanie. Nie wiem na jakim poziomie była debata, ale jeśli już uważasz, że jesteś kompetentny w jakiejś dziedzinie, powinieneś używać poprawnej terminologii, więc samo "wytknięcie słówka", w dodatku w bardzo uprzejmym
  • Odpowiedz