Wpis z mikrobloga

@Amelcio: dla dobra swojej rodziny lepiej poczytaj co umożliwia BSV. Póki co inwestujesz w durne projekty, które wcześniej czy później upadną. Jak masz choć trochę rozumu, to chociaż sprawdzisz fakty.
też się nie mogę doczekać


@Rozjemca35: Niby fajnie, ale my tu gadu gadu, a Kreg zaraz złamie łajtpejper i wprowadzi lightninga (ciekawe czy go wcześniej opatentuje) xd
@fervi: mówiłem już wielokrotnie, że kanały płatności są możliwe dzięki malleability, którą debile jak BTC sobie wyłączyli, żeby mieć ten idiotyzm jak LN. A ty jak zwykle nie słuchasz :D
@Rozjemca35: No fajnie, że błędy systemu są dobre. Natomiast Malleability umożliwia Lightninga i bezpieczne otwieranie takich kanałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i co z minerami, przecież nie zarobią :(
@fervi: SegWit to jest błąd systemu, a nie malleability. I błędnie napisałeś... to brak malleability umożliwia "bezpieczne" hehe LN.

Kanały płatności w Bitcoinie umożliwiają negocjacje pomiędzy stronami. Umożliwiają swobodną wymianę danych. Wiesz, taką prawdziwą wymianę peer to peer, jak w tytule białej księgi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdy strony dojdą do porozumienia, wtedy transakcja wysyłana jest do górnika. Tak działa skalowanie, bezpieczeństwo, p2p. Górnik nie uczestniczy wcześniej,
SegWit to jest błąd systemu, a nie malleability.


@Rozjemca35: Powiedzcie to giełdom, które zostały przez ten "niebłąd" hehe - oszukane.

Co do reszty - to jest DOKŁADNIE Lightning Network xd
@Rozjemca35: W sensie z giełdami, że zostały oszukane? Czy z resztą? :P No jest to klasyczny LN. Pewnie tym co się różni, że nie będzie można przekazywać transakcji do innych osób, a trzeba będzie otwierać kolejne kanały, bo tym się ma chyba różnić. Ale poza tym - klasyk.

@OPcodeRTI Jak to widzisz?
@Amelcio: Naprawdę? A doliczyłeś w tych swoich wyliczeniach zakupy IOTY w 2017?
Bo ja pamiętam jak płakałeś 2018 że już nigdy nie tkniesz szitkojnów i będziesz wierny bitcoinowi xD