Wpis z mikrobloga

Raz sąsiad robił remont łącznie z weekendami i do 22-23. Kawał #!$%@? a nie sąsiad. Po prostu są ludzie i są bezmyślne zwierzęta. Nie rób komuś co tobie nie miłe - głosi znane powiedzenie.
uwielbiam tych 'mondrych' hehe od 6 koniec ciszy nocnej. Cymbały nie wiedzą że regulaminy na to.


@CukrowyWykop: Koniec ciszy nocnej i #!$%@?... Od 6.01 można #!$%@?ć młotem. Szkoda tylko, że jest mnóstwo osób, które pracują w nocy i wracają koło tej 4 czy 5 i chcą choć trochę pospać, ale niektórym to zwyczajnie ciężko pojąć.
a może od 10 do 17 mają inne rzeczy do roboty. Czemu mowisz innym jak mają żyć? Kup sobie dom wolnostojący w Bieszadach i żyj po swojemu.


@Royal_Email: A może zwyczajnie przydało by się trochę empatii w społeczeństwie i zrozumienie, że się nie jest świętą #!$%@?ą krową i panem i władcą.
Kartka może jest napisana w chamskim stylu i to nie fajne, ale jak ja robiłem remont, to starałem się, żeby
@mango2018: jakbym mogl robic remont pozniej to bym robil. Nie #!$%@?ło mnie by o 6 rano w sobotr zwlekac sie z łóżka bo dziura w scianie nie może poczekać.

A może zwyczajnie przydało by się trochę empatii w społeczeństwie i zrozumienie, że się nie jest świętą #!$%@?ą krową i panem i władcą.


Dokładnie, niektorzy muszą robic remont, a inni zamiast wykazać sie empatią to robią jakąś nagonke bo jak taki śmieć
Dokładnie, niektorzy muszą robic remont, a inni zamiast wykazać sie empatią to robią jakąś nagonke bo jak taki śmieć śmie śmieć doprowadzać swoje własne mieszkanie do akceptowalnego stanu


@Royal_Email: Problem w tym, że można to tak zrobić, żeby było to jak najmniej uciążliwe. Np: zacząć wiercić choćby od tej 10. a nie od 6, a sam remont zaplanować tak, żeby trwał kilka dni, a nie dwa miesiące, jak to jest w
@Cybher1 serio się pytasz? Pod nową instalację na jednym piętrze zrobiłem 3k dziur. Rozrysowanie, przewiercenie przez ściany, odmierzenie odległości i zrobienie linii prostych zajęło od 9-22. Dałoby się pewnie szybciej ale każdy pokój: oświetlenie ma swój bezpiecznik i tak samo każdy szereg gniazdek w pokoju ma swój bezpiecznik. W kuchni mam górne gniazda osobne, dolne osobno, AGD (zmywarka, lodówka, piekarnik) osobno i płyta indukcyjna jest na siłę. Jedynie sypialnie mam w całości