Wpis z mikrobloga

czy producenty antyunijnej odzieży nie ma prawa jej produkować i być przytym partnerem Muzeum ii wojny?


@zarodziec_malaryczny997: Producent antyunijnej odzieży świadomie, dobrowolnie i aktywnie nawiązał współpracę z muzeum, a muzeum świadomie, dobrowolnie i aktywnie nawiązało współpracę z producentem.

Nie bardzo natomiast widzę gdzie tu jest analogia do relacji między braćmi, mógłbyś wyjaśnić? Świadomie stali się braćmi? Dobrowolnie? Aktywnie?
@NotARobot: mem składa się z dwóch tweetów wysrywu GW i tej niezbyt mądrej odppwiedzi. Ja dając # dotyczące lewactwa miałem na myśli GW. Źle też zinterpretowałem post Ptrd przez co wyszło takie zamieszanie,że niby mam co ś do Michnika przez to kim był jego brat.
@zarodziec_malaryczny997: no ale w gruncie rzeczy to niezbyt madre,ze antyunijny producent jest dopuszczany przez panstwowa jednostke do wspolpracy. Sa pewne zasady wizerunkowe, których nie lamia nawet prywatne korporacje,bo wiedza,ze efekt moze byc mizerny. Muzeum ww2 to nie prywatny folwark jakiegos dyrektora. To dobro wspolne. Wyobrazam sobie,ze kazdy inny producent odziezy pamiatkowej (bono taki asortyment zapewne chodzi). Pieniądze to nie wszystko,choc jestem przekonany,ze jednak nie bez przyczyny taka własnie firma dostala współpracę.
czy producenty antyunijnej odzieży nie ma prawa jej produkować i być przytym partnerem Muzeum ii wojny?


@zarodziec_malaryczny997: produkować ma prawo, zawsze to dobrze, jak dzbany się oznaczają i wiadomo, kogo unikać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A samo funkcjonowanie Muzeum II Wojny to, przypominam, niezły przekręt jest.