Wpis z mikrobloga

#dekadawrapie
#39 Travis Scott - Astroworld
utwór w miniaturze: Travis Scott - SICKO MODE ft. Drake

Z tego co widzę tag #dekadawrapie dobił już 100 subów więc na wstępie dziękuję ślicznie za wszystkie ( ͡ ͜ʖ ͡) spodziewałem się 20, może 30 a tu takie liczby o0

Album inspirowany parkiem rozrywki, do którego mały Travis chodził sobie w houston a który został ostatecznie zamknięty w 2005 roku żeby zrobić miejsce dla apartamentowców. Zapowiadany jeszcze długo przed premierą, pierwotnie miał być wydany jeszcze w 2017 roku jako kontynuacja Rodeo, jednak ostatecznie ujrzał światło dzienne dopiero w roku 2018 a La Flame w między czasie wypuścił jeszcze dość średnią solówkę. Wiele osób w tym ja miało co do tego albumu naprawdę duże oczekiwania wynikające z jakości Days Before Rodeo i Rodeo, poprzeczkę ustawił sobie wysoko i ja bym powiedział że jako tako sprostał. Nie jest to album idealny, moim zdaniem momentami trochę przekombinowany niemniej jednak Travis przypieczętował na nim swoją spuściznę jako jednego z głównych promotorów progresji i psychodelii w rapie. Znajdziemy tu pełno pięknych melodii ozdobionych opanowanym do perfekcji przez Travisa autotunem, który pięknie wkomponowuje się w utwory. Na oddzielny props zasługuje na pewno też to jak bezbłędnie moim zdaniem wykorzystał gości, których jest tu całkiem sporo a mimo tego z każdego Travisowi udało wydobyć się to co najlepsze(Gunna w YOSEMITE życiówka, kochamten refren). Album w końcu przyniósł mu zasłużony gigantyczny sukces komercyjny(nie żeby wcześniej radził sobie jakoś słabo ale Astroworld to komercyjnie już aspiracja to tytułu supergwiazdy). Ja wiem, że złośliwi pewnie powiedzą, że w dużej mierze to zasługa jego byłej partnerki albo sztuczek z ciuchami ale who cares ¯\
(ツ)_/¯

Podobne do: NAV, Lil Uzi Vert, Kanye West
Najciekawsze tracki:
STARGAZING
R.I.P. SCREW
STOP TRYING TO BE GOD
SKELETONS
YOSEMITE
CAN'T SAY
BUTTERFLY EFFECT
HOUSTONFORNICATION
COFFEE BEAN

#rap #muzyka #yeezymafia #travisscott
  • 10