Wpis z mikrobloga

#starosc #zazdrosc #alkohol #gorzkizal

Zazdroszcze ludziom tak w wieku 19-20 lat, ktorzy maja jeszcze taka forme, ze wypija, zabawia sie do rana, a na nastepny dzien sa zwarci i gotowi. Mamy godzine 18, a ja nadal czuje sie jak cien samej siebie... Temperatura nie pomaga... Chcialabym powiedziec, ze juz nigdy nie wypije alkoholu, ale przyjdzie nastepna okazja i nie powiem nie znowu, bo uwierze, ze moge wszystko...
  • 33
@tusiatko: wszystkie używki mają swoje plusy i minusy, minusem alkoholu jest kac, następnym razem zjedz skręta ;-)

A co do formy, to chciałbym mieć swoją formę z podstawówki, bym chyba w sztafecie i rowerowym równiku był na pierwszych miejscach... ;___;
@tusiatko: Ja powiedziałem sobie że nie będę pił i teraz nie znam uczucia porannego kaca. Dodatkowo nie chcą mnie tam gdzie piją :/

Pij i nie narzekaj. Korzyści więcej niż jednodniowe kiepskie samopoczucie.
@Al_Bundy: Ja wiem, ze cukier... Ogolem nie mam kaca, glowa mnie nie boli, wypilam duzo plynow, zjadlam, takze fizycznie ok. Bardziej mam takiego psychicznego dola... Cos w stylu kaca moralnego, ale nic nie zrobilam zlego. No i przez to odbiera mi energie do zycia...

@goblin21: Smutne to jest, bo kiedys moglam 3 dni pod rzad co tydzien ostro pic i bylam jak nowonarodzona codziennie rano, a teraz raz na miesiac
@Pimp69: Nie wiem, bo w domu sobie zrobilam takiego drinka z red bullem, ze bylo czuc wodke, i do tego kielona, a potem w klubie tez drinki i tam tez nie malo leja... Tak naprawde to nie za duzo, ale tez nie bylam przez to super pijana. Tylko to samopoczucie dzisiaj...