Wpis z mikrobloga

Posiada ktoś z Was słuchawki QCY T2C TWS?


@ObslugaRadomskiegoLotniska: Na przykład ja. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością dźwięku. Ale zastrzegam, audiofilem nie jestem. Ergonomia, jakość wykonania, czas pracy na baterii, działanie po Bluetooth, wytrzymałość mechaniczna - w każdej kategorii przynajmniej 8/10. Kupiłem je trochę taniej (~80zł), ale od Chińczyka - musiałem poczekać ze 3 tygodnie.
@KaluHeHe: Testowałeś obie pary? Jakieś plusy i minusy obu modeli?
@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: Właśnie ja też szukam takich do ponoszenia na zewnątrz, podczas biegania, żeby jak je zgubię lub zepsuję, to nie było szkoda pieniędzy.
@cochese: No ja oczywiście też audiofilem nie jestem, jak szukam słuchawek bezprzewodowych za 100 złotych XD Jak długo je masz? Z biegiem czasu akumulatorki dalej trzymają? Zdarzały się jakieś kłopoty z parowaniem albo nie działała któraś
Jak długo je masz?


@ObslugaRadomskiegoLotniska: 3 miesiące. W tygodniu używane codziennie.

Z biegiem czasu akumulatorki dalej trzymają?


Nie widzę różnicy. Ale nie wyciskam baterii do zera, ładuję przynajmniej raz dziennie (po prostu wkładam na noc do pudełka).

Zdarzały się jakieś kłopoty z parowaniem albo nie działała któraś słuchawka?


Może ze 2 razy przez te 3 miesiące się zdarzyło że nie chciały się sparować (obie albo tylko lewa). Jak się sparują to
@ObslugaRadomskiegoLotniska
ja właśnie kupiłem je z x-kom i po paru dniach mogę napisać tyle:
* Jak dopasujesz dobrze gumki to bas i dźwięk jest bardzo przyjemny. Mi nie odpowiadały te seryjne gumki, więc założyłem swoje z poprzednich słuchawek i jest elegancko.
* Przycisk trochę twardy więc przy używaniu go wciskasz słuchawkę w ucho, ale z drugiej strony nie ma przypadkowych akcji jak w dotykowych.
* Pudełko takie sobie, cienki plastik. Za to
@qiqster
Nie testowałem opóźnień profesjonalnie ale na oko wydaje mi się że jest podobnie jak w Redmi Airdots.
Jak się skupisz na tym to na siłę zauważysz minimalne opóźnienie, ale możesz też normalnie oglądać bez zwracania uwagi.
@albert107: ta to prawda gumki fabryczne są fest #!$%@? i szukam czegoś na ali.
Do tego jak używam np. do biegania np. te fabryczne od ucha były mokre więc trzeba było wyciągnąć przetrzeć, aby je nie zgubić gdzieś xD
ja testuje słuchawki z 2 miesiące są naprawdę spoko polecasz jakieś fajne gumki zamienne ?
@GeloXD ja mam pełno gumek ze starych Samsungów, Sony itd. Do słuchawek wszystkie pasują, ale gorzej jest z etui - część się nie mieści i nie ma ładowania.
Najbardziej mi pasują takie bardzo stare od SonyEricssona koloru szarego ale zakładam, że już ich nigdzie nie kupisz ;p
Musisz chyba kupić jakiś zestaw i potestować.