Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#elonmusk #tesla Dziwi sie ze Bill Gates wybral elektryczne porshe gdzie jakosc w srodku jest lepsza niz w #tesla. Jak Elon twoje auta w srodku beda lepiej wykonane to wtedy pewnie duzo osób kupi tesle. A tak to uzyj masci na bul dupy [O to chodzi ] (https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/wydarzenia/bill-gates-wybral-elektryczne-porsche-zamiast-tesli-elon-musk-nie-kryje-frustracji/86chr0e?utm_source=fb_KS&utm_medium=social&utm_campaign=fb_redakcja)
  • 7
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diogene: Ale chodzi o porównanie Taki gates pewnie z powodu wygladu w srodku i ogolnie marki woli porshe niz jak narazie moze i technicznie spoko teslą ale wygladem przypomina gowno.
@diogene: zawsze mnie zastanawia o ch chodzi ludziom z tą jakością :)

Jeździłem swego czasu tanim Citroenem C-Elysee, teraz tanią Hondą Civic w średniej opcji (nawet skóry nie ma) a niedawno mi pracodawca wypożyczył jakieś BMW 3 w dobrej opcji, skórka drewno itp.

I co? W sumie nic, nie robiłoby mi absolutnie żadnej różnicy czy moje auto wygląda w środku jak C-Elysee czy to BMW, no może bym dopłacił za tą
@vasco_da_gama: w 99% powtarzają to co usłyszeli na yt dotyczące pierwszych modeli z 2012-13 roku :) albo nawet nie na yt tylko od innych narzekaczy którzy usłyszeli od innych

Albo uważają że ascetyzm modelu 3 równa się złemu wykończeniu

Dla mnie największą wygodą jest kosmiczne przyspieszenie, autopilot oraz komendy głosowe. Niestety na tym ostatnim tesla leży i kwiczy bo działa tylko "report bug", a jak bym nie wysilał języka na idealny